Aeglase algusega aasta plaanidest ja lubadustest

Kui aasta lõpus tehakse kokkuvõtteid, siis alguses tehakse ikka lubadusi ja räägitakse suurtest tulevikuplaanidest. Meil nüüd küll mingeid erakordselt grandioosseid ettevõtmisi kavas (veel) ei ole, aga eks me anna ikka ka siis aru, mis ees ootab.

Ah …. head uut ka muidugi!

Hetkeseis

On selline, et meie esinduspood Aparaaditehases on pisikesel puhkusel, kuna juhtus nii, et üle aasta aja on Slow mõneks hetkeks jälle ühe inimese ettevõtmine. Killu tegi oma viimase ametliku tööpäeva ja blogipostituse eelmisel aastal ning meie uued töötajad ei ole veel kohti sisse võtnud.

Võtan ka siis korraks poe nime motoks ja veedan jaanuari esimese nädala maru rahulikult.

Nina saab aga puhtaks nuusatud ja vajalikud venitusharjutused tehtud 9. jaanuariks, mil tavapärane elu edasi läheb. Meenutan, et kuni sinnani on lohutuseks veebipoes kogu kaup -10% ja saatmine tasuta kasutades kassas koodi Jaanuar.

Talv

Saab alates 9. jaanuarist olema tegus. Oma tööelu Slow’s alustavad Ave Liis ja Rauno. Detsembris pidime tegema raskeid valikuid, et paljude toredate kandidaatide hulgast valida. Seepärast ei suutnud me ka ühe töötaja kasuks otsustada ja sai hoopis kaks valitud. Nemad saavad jaanuaris korraliku pea ees vette kogemuse. Juba teisest nädalast peavad ennast üksi leti taga tõestama, kuna mina võtan oma tavapärase suuna Berliini Eetilise Moe messi suunas. Olge siis toredad ja sõbralikud nende vastu 😉

*Muideks, jaanuar on ka rahvusvaheline vegan väljakutse, ehk Veganuary.

Mina aga ootan Berliini sama kärsitult nagu alati. Mu armas peaaegu kodu, kus messi kõrval ka lemmik söögikohad ja raamatupoed ootamas. Külastusele järgneb ka muidugi pikem blogipostitus ja võibolla ka üks paberkandjal kirjutis. Stay tuned! Kaks korda on juba käidud ja kirjutatud ka – esmalt hoopis sellest kuidas me Killuga reisiks valmistume. Peale külastust aga eelmise aasta jaanuari messist ja demonstratsioonil osalemisest ning suvel messile lisaks ka Belgia külastusest.

Ka uued töötajad saavad endale blogi postituste kirjutamise tööülesanneteks ning seega on uusi põnevad mõtteid ja vaatevinkleid oodata.

Peale jõule ja kingiasjade paljunemist poes, ootab aasta alguses taas rõivaste varude täiendus. Kohale jõudsid Stanley/Stella basic särgid ja pusad, teel on Mud Jeans teksad ning kõikidest muudest täiendustest hoiame ikka FB lehel kursis.

Soovitus: võta siis see veebruari roosa prügi päev ka hästi rahulikult!

Juhtus nii, et talvist veganpäeva me seekord korraldada ei jaksa, see eest on aga 9. märtsil meie Aparaaditehase poe sünnipäev ning selle jaoks saab kindlasti midagi toredat korraldatud.

Kevad

Oo, kuidas ma ootan sind. *Pildivalik väljendamaks mu igatsust.

Kevade suursündmus on muidugi Moerevolutsiooni nädal, mis maailmas iga aastaga kasvand on ja eelmisel aastal ka Eestis suuremalt ette sai võetud (ja blogis käsitletud). Selleks aastaks on mõte juba tööle pandud. Ka järgmise veganpäeva sokutame kindlasti kevadesse.

Suvi

Minu iga viimase kaheksa aasta juurde on käinud festival Põlvas. Kunagi Uue Ajastu nime all keset linna ja nüüd Intsikurmuna mu armsas kodumetsas. Seal käisime Slow poega 2016 esmakordselt väljas ja olime ka eelmisel aastal kohal ning heldisime takka järgi. Mis kujul see aasta osaleme, veel ei tea, aga mina olen kohal kindlasti.

Sügis

On Taimetoidumessi aeg ja ilmselt oleme ka sel aastal platsis.

Mis aga ülejäänud sügis, talv ja ka eelnevad hooajad toovad, on veel lahtine. Kindlasti hunnikutes uusi väljakutseid, ideid ja kirjutisi.

Lisaks

Ei kao Killu ka tegelikult veel kohe kuskile ära. Ta ikka aitab seal kus saab ja ilmutab ennast kindlasti ka blogis, sest noh, tema kirjutistest hakkame muidu küll puudust tundma. Meenutuseks mine kustuta üleliigne tulikorista palun oma tuba ära ja siis ehk on üks väike jalutuskäik ära teenitud.

Lubadused

Ma ei tee aastaks lubadusi, sest tegelikult on iga päev millegi uue algus ja kellel seda terve aasta lubaduse stressi vaja on. Küll aga jätkan igapäevast lubadust anda endast parim, et tarbida teadlikumalt, tekitada vähem prügi ja võtta poe nimi ikka vahest motoks. Võtta asju rahulikult nii enda tervise kui vaimse seisundi nimel.

Veelkord ilusat ja rahulike saavutustega uut aastat teile, armsad Slow sõbrad!