Slow tootekatsetused. Vol. 2

Mõned kuud tagasi kirjutasime siin oma kogemustest Slow’s müüdavate toodetega ja lubasime suure suuga ka järgmist postitust. Aega läks, aga asja sai ning vahepeal on taas mõned uued tooted käiku läinud ja arvamused nende osas kujundatud.

Laura:

Klean Kanteen termos 355ml

Olen väga rahul. Kuuma hoiab kohati kohe liiga hästi (vähemalt linnas seiklemise mõttes). Samas eks need õuetemperatuurid tasapisi langevad ka.

Kork ei leki. Puhastada on teda väga mugav. Väga hea näeb välja ning linna kontekstis on ideaalses suuruses. Korraliku matka jaoks jääks ta minu, suure kaanija jaoks veidi väikeseks.

Ainuke miinus on hetkel see, et väike tükike värvi on pudelilt lahkunud ning minu teada ühtegi korralikku obadust ta saanud ei ole. Eriti lollikindel oleks värvita variant valida. 😉

NAKID postkaardid

Need on lihtsalt võrratud. Sms-ide ja kõnede asemel võiks sõpru ja silmarõõme hoopis neid posti teel saates välja kutsuda.

Dedicated “Organic is the new Black” T-särk

Ma ei tea, kas asi on selle särgi lohvakas lõikes või orgaanilises materjalis või pigem mõlemas, aga ma kandsin seda 5 (päris aktiivset) päeva järjest iga päev ning see ei hakanud higi järgi haisema. Seejärel pesin selle küll ära, aga seda mitte nii väga vajaduse kui rohkem seetõttu, et äkki nüüd võiks. Tavaliselt tuleb ikka pärast 2 päeva särk pessu visata. Supermugav lõige, hästi hingav materjal ja lahe slogan.

Killu:

Einhorn kondoomid

Järgneb ülevaade minu sekselust. Ema, ära loe.

Just kidding.

Ja naljatleda võib, sest seks ei ole niikuinii tõsine teema. Või kui oled varasemalt arvanud, et on, siis ehk tasuks järgmine kord katsetuseks ükssarvikupakk kampa võtta. Juba avamata einhornid, oma disaini, tootekirjelduste ja veebilehega on ütlemata lõbusad. Mis siis veel avatud pakist rääkida…

Neile aga, kes päris pimesi põrsast ükssarvikut kotis osta ei taha, siis kasutajakogemused räägivad siin lihtsast paigaldamisest (ei ole ökane, st ei jäta kätele lima, ei haise lateksi järele), mugavast kujust (ei pigista, samas püsib kindlalt peal) ning turvalisest ja paremast seksist.

Zotteri gojimarjad seesaminougatis

Kuidas kirjeldada šokolaadi? Google’i otsing.

“Some chocolate tastes like the dark, warm space at your lover’s throat while making out in a movie theater. Sweet, musky, smooth, buttery.”

Anna andeks, see on minu keele ja kujutlusvõime piiratus, mis ei lase mul luua sääraseid võrdlusi. Ausaim, mis ma siin öelda oskan – see on väga hea šokolaad. Ja kui Sa ei ole seda varem osanud Slowst leida, siis ilmselt ainult seepärast, et ma olen Sinust siiamaani aplam ja kiirem olnud.

Helen:

Living Naturally kreemdeodorant

Deodorant on küll üks nendest asjadest, mille puhul ma olen skeptiline, kas ülimalt öko tõesti toimib ka. Aga toimib. Lisaks kulub seda ka naeruväärselt vähe. Nüüdseks umbes neli kuud kasutusel olnud topsikust on üle poole veel alles.

Täielikult higistamist ei takista (mis ei ole mulle ka kunagi väga mõistlik tundunud), aroomi hoiab edukalt ära ja valgete jälgede hirmu riietel ka ei ole. Kuna mul on aga võrdlemisi tundlik nahk, siis kohati (peale raseerimist kasutades või higisel päeval) ärritab veidi naha punaseks, millega aga ei kaasne mingit ebameeldivat tunnet.

Dr. Bronner vedelseep šampoonina

Ühel traagilisle päeval sai mul otsa juuksepesuseep. Muidugi sai siis kohe poele tellimus tehtud, kuna ka siin kõik seebid otsas. Päris kahte nädalat aga juukseid pesemata kujul aga päris välja ei kannata. Seepärast läks käiku Dr. Bronneri vedelseep, mis väidetavalt enam kui 18 viisil kasutatav on.

Bronner ise ütleb: “Eriti mugav kasutada reisil, et mitte võtta kaasa lisatoodet. Pese juukseid nagu tavaliselt ja loputa. Kasuta kindlasti palsamit.”

Pesin, loputasin. Palsamit minu kodus ei ole. Puhtaks said juuksed enam-vähem, aga mitte täielikult (võibolla olid ka lihtsalt mustuse osas past the point of no return). Tulemus on veidi põhune, aga eks see on siis see palsami puudulikkuse probleem.

Lühidalt öeldes: hädaga ajab asja ära, aga mina näiteks olen palsami kasutamiseks liiga laisk.

*Lisaks Bronneri seepidega juuksehoolusest saad lugeda nende endi blosgist.