slow.ee 2. sünnipäev

Niisiis, slow.ee lehel on täis tiksunud kaks aastat. Kui esimesel sünnipäeval saime tagasi vaadata aastale, kus alustasime veebiga ja avasime päris poe Tartus, siis seekord vaatame tagasi poe sulgemisele ning veebipoe rahulikult omas rütmis kulgemisele.

Suurima rõõmuga saame aga alustada postitust uudisega, et peale eelmise korra lubadusi veebipoodi paremaks teha, oleme lõpuks ka selleni jõudnud. Kogu Slow leht on saanud veidi värskendust ja veebipood veidi suurema uuenduskuuri. Paranduste juures võtsime arvesse nii oma kogemusi kui muidugi teie soovitusi. Peamise muudatusena on nüüdsest toodete leidmine lihtsustatud uute sortimiste ja filtreerimistega.

Nagu ikka kuuluvad veebi uue ilme eest tänusõnad Ruum 414 disaineritele ja Codelight arendajatele.

Veel üks aasta aktiivset blogimist

Kahe tegutsemise aasta jooksul oleme saanud palju kiita tubli blogimise eest ja mis siin salata, see teeb meile vaid head meelt. Meile meeldib kirjutada ja pühendume täie hingega postituse tegemisele, et lugejatele jagada nii vajalike teadmisi kui lugemisrõõmu.

Viimase aasta jooksul kirjutas Killu 13 blogipostitust ja Helen 14. Eelmise aasta lõpu vabatahtlik Laura panustas kahe looga; selle aasta jaanuarist Slow poe lõpuni teid leti taga tervitanud Ave-Liis kirjutas meile viis ja Rauno kolm postitust. Maarja tegi ühe sissekande ja uusim autor Auri on lisanud kaks postitust prügivähenduskuuri sarjast. Slow ühise pingutusena on sündinud 10 kirjutist. Ehk siis kokku 50 blogi sissekannet!

Veebipoe uuendustega saad nüüd ka postitusi autorite kaupa vaadata!

Teise aasta jooksul on kõige populaarsemad blogipostitused:

Brände lisandus poodi ja blogisse viimase aastaga seitse, populaarseim nendest oli blogis Bonobo.

Populaarseimad brändide postitused olid:

Veebipoe aasta

Poes on tooteid tulnud ja läinud ning seoses Tartu poe sulgemisega on meie valikust lahkunud mitmed brändid. Sellega seoses on kahanenud veidi pakutavate toodete arv, täpsemalt öeldes 284-le. Nüüd kui Tartu pood ja Tallinna pop up meil selja taga, siis võtame aega, et tootevalik üle vaadata ja kohendada vastavalt veebipoega kaasnevatele kogemusele.

Enim vaadatud tooted on:

  • Kõrtekomplekt puhastusharjaga
  • Mikrokiude püüdev pesukott
  • Bambusest hambahari

*Et nad nii populaarsed on, siis kipuvad ka otsa saama, aga ole mureta, kui hetkel ei ole tooteid veebis, siis varud taastuvad varsti!

Tulevik toob …

Loodetavasti veel ühe toreda aasta koos meie armsate toetajatega. Uusi brände ja tooteid, mis koos teie abiga välja valime. Palju blogimist ja loodetavasti ka veel uusi autoreid (anna teada, kui huvi kirjutada).

Vastates kohe kõigile, kes küsinud, kas ja kus me uue poe avame, siis vastus on: ei tea! Ei hakka tühje lubadusi tegema, vaatame mis elu toob. Kindlasti tuleb aga veel mõningaid hüpikpoode nii Tartus kui Tallinnas, võibolla mujalgi, eks näis. Igasugustest pop up või pikematest projektidest oleme aga ikka huvitatud, seega kui sul mõni hea mõte on, üritust korraldad, kuhu Slow sobiks vmt, siis anna ikka märku info@slow.ee.

Sünnipäeva puhul

Anname sulle nädala lõpuni ehk 14. oktoobrini kogu ostult 18% soodukat koodiga slow18. Lisaks paneme oktoobris tellimusele kaasa pisikese kingituse, kuniks neid jätkub.

Üks suur kummardus ja tänuavaldus teile kõigile, kes on kaks aastat Slow veebi võimalikuks teinud!