Aitame sind teekonnal teadlikkuse poole

Slow naiskond on jätkusuutlike eluviiside, keskkonnahoiu ja veganluse teemaga süvitsi tegelenud juba 2016. aastast saati. Selle aja sisse oleme mahutanud viis aastat veebipoe pidamist, mitmetel festivalidel osalemise, esinemisi üle Eesti, kontakti enam kui 50 jätkusuutliku brändiga, kahe vegan päeva korralduse Aparaaditehases, ligi 200 blogipostitust ja palju muud.

Nende aastatega kogutud teadmisi jagame hea meelega ka sinuga!

 

Kontor jätkusuutlikuks

Me oleme veendunud, et enamus inimesi on nõus tegema samme jätkusuutlikumaks eluks. Ja kindlasti on paljud neid oma kodudes ka juba teinud. Töökohas võib see aga raskem olla, kui puuduvad prügi sorteerimise võimalused, firma poolt pakutav kohvi päritolu on kahtlane, maja aknad ei ole avatavad ja päev otsa müriseb ventilatsioon. 

Kõiki muresid ei ole paraku võimalik lahendada, küll aga saab palju väikeseid asju paremini teha ja need võivad juba korraliku mõju kokku anda.

Slow tuleb hea meelega appi. Teeme koos kontorile ringi peale ja otsime üles kõik suured ja väikesed asjad, mida oleks võimalik paremini teha.

 

Abi ürituste korraldusel

Paljudele inimestele ürituse korraldamine on paras ettevõtmine. Alati on miskit, mis ühele või teisele ei sobi. Et suvepäevadel ja jõulupeol vähemalt raiskamise ja prügi pärast ei peaks muretsema, tuleme sulle hea meelega appi. 

Me usume kala asemel õnge andmise (või vegan versioonis jahu asemel veski ehitamise?) filosoofiasse. Ise korraldamise asemel nõustame sind igal sammul, et sul järgmine kord juba endal teadmised olemas oleks. Aitame iga sammu läbi mõelda, sobivad tarnijad leida ja merci hankida (loe juba järgmises punktis).

Lühidalt: nõustame, hoiame kätt, leiame vajaliku abiväe.

 

Firma meened, meeskonna riided jmt

Slow poena tegutsemise aja jooksul käis meie tootevalikust läbi üle 50 brändi. Nende hulgas nii suured rahvusvaheliselt tunnustatud nimed, kui väikesed pereettevõtted, kellega me soojad suhted siiani hoiame. 

See kogemus ja huvi alati midagi uut ja põnevat leida, annab meile hea võimalus aidata valida sinu ettevõttele sobivad firmakingid, töötajate riided ja muu käega katsutava.

Näiteks saame sulle tellida Stanley/Stella orgaanilisest puuvillast särgid ja pusad, millele brändi visuaalid trükkida. Leiame sinna juurde ka graafilise disaineri, kes riided kujundab ja keskkonnasõbraliku trükikoja. Varustame sind Soulbottles isikustatud veepudelitega, kontorilauale hangime Vent for Change ümbertöödeldud materjalidest kirjatarbed. Firmakingiks leiame päriselt kasulikud (eelistatult ära tarbitavad) tooted, nagu FairTrade maiustused, säästlik kosmeetika või hoopis lõbusas pakendis vegan kondoomid. Võta meiega julgelt ühendust ja leiame koos just sobivad tooted.

 

Oma mõtetest kirjuta: helen@slow.ee