STANLEY&STELLA – stiilne, kohandatav, jätkusuutlik. 100% Sina

Stanley & Stella eesmärgiks on toota lihtsaid ning mugavaid rõivad, mille kangas oleks trükisõbralik. Firma asutaja alustas sõpradele isedisainitud särkide tegemisest.

Stanley ja Stella eesmärgiks valmistada vastupidavatest materjalidest riideid, pöörates väga palju tähelepanu kandjasõbralikkusele.

Firma toodang on tunnustatud sertifikaatidega nagu GOTS (Global Organic Textile Standard), OCS (The Organic Content Standard) Blended ja OCS 100 ning Oeko tex. 2013 liitusid nad Fashion Loved by Forest programmiga, mille eesmärgiks on kaitsta vihmametsi ja neis elavaid liike.

Slow on oma tootevalikusse võtnud peamiselt linased ja puuvillased särgid, pusad ja triiksärgid. Kogu Stanley ja Stella puuvill on tunnustatud kõrgeima jätkusuutlikuse sertifikaadiga, kinnitades, et materjal on toodetud algusest lõpuni loodussõbralikult. Linased särgid on eriti soovitatud palavamate ilmade puhul kanga tekstuuri ja hingavuse pärast.

Stanley ja Stella on Fairwear Foundationi liige. Viimase eesmärgiks on parandada töötingimusi just tekstiili -ja rõivatehaste töötajatel. FWF jälgib arendusi, mida tehakse nende liikmeteks saanud vabrikutes.

Nende toodetud puuvill tagab vähese veekasutuse kanga tootmisel. Vilja kasvatamisel ei kasutata GMOsid ning tagatakse viljakasvatamisel mulla säästmine. Samuti taaskasutavad Stanley & Stella vabrikud oma kanga tootmisel juba olemasolevaid tekstiilijääke.