Slow tootekatsetused. Vol 1.

Kuidas rääkida raamatutest, mida me kunagi lugenud ei ole? Selle jaoks on käsiraamat täiesti olemas. Kuidas aga soovitada ja müüa tooteid, mida me ise proovinud ei ole? Vastava lugemisvara leidmiseni ei jää muud üle, kui ise  katsetada. Ja me teeme seda rõõmuga ning anname tagasisidet ka teistele lugeda.

Stella Turns Slub

Killu: Mõista-mõista, seda särki on mul eri värvides kokku kolm, sest:

a) mul on shoppamissõltuvus
b) mul on univorm
c) mu stressihigi lõhnab nagu kassipiss

C, bingo! Miks? Imekombel on see särk, mis higilõhna väga külge ei võta. Seda ilmselt tänuväärselt avarale, kergelt kehast (ja kaenlaalusest) eemale hoidvale lõikele ja kehasõbralikule puuvillale.

Miinus: Juhtub see, mis rõiva pika kandmise-kulumisega teinekord ikka kaasneb kaeluseserv hakkab narmendama/lokkima.

Pro tip: tsitrusenootidega deodorant ei neutraliseeri, vaid hoopis võimendab ebameeldivat higilõhna. Haised vähem, kui proovid eukalüpti/lavendlit.

Killu: Kui sumerid kasutasid (kullast) kõrt õllejoomisel, et vältida anuma põhja settinud sadet ning glamuuritarid joovad šampusepudelist kõrrega, et huulevärv laiali ei läheks, siis mina kasutan teraskõrt oma plastikjalajälje vähendamiseks. Ja hipsterina eputamiseks.

Ja tead, mida on veel hea kõrrega teha? Teiste jookidest vargsi sõõme võtta.

Helen: Kahes osas kõrre eelis – fancy jalaga klaasist juues saab kasutada lühikese kokteilikõrrena ja mahub ka kõige pisemasse ridiküli.

Woron Sleek Body

Killu: LEMMIK! Ma tunnen, et siia sobiks sissejuhatuseks üks lühike heietus mu noorusajast. Let’s go.

Aeg: Juuli 2014, hilisõhtu.
Koht: Üks paljudest Praha hääldamatu nimega metroopeatustest.
Juhtum: Ootan koolikaaslasega viimast metrood, kui too haarab küsimata mu kaardihoidjast pildiga õpingukaardi, vaatab seda ja lisab põlgusega “Eww – You look like Scully”. Ma ei oska tänaseni öelda, mis selle reaktsiooni temas tekitas. Märgas ta seniajani peale hilisõhtust X-Files’i episoodi voodit? Või oli asi selles, et pool tundi tagasi oli ta kaotanud mulle kaks setti kabes (Haha, kabes! Sucka. Teda oli lihtne võita – õhtu jooksul suutis ta nii palju vabandamata õlle taga röhitseda, et mul oli põhjust stiilselt põgeneda). Või siis vihkas ta musti turtlenecke, lühikesi juukseid ja tõsiseid näoilmeid, sest just nendes ma, wannabe-Scully, oma passipildile üles võetud sain. Ja põhjusega.

Mulle meeldivad turtleneckid. Mitte päris nii nagu Steve Jobsile, aga sügis-talvel-kevadel on mul neid rotatsioonis viis ja Woron, daamid, on ekstraklass. Miks?

Pehme, hingav, võtab kurve ja püsib tänu trukk-kinnitusele vöö vahel. Seksikas, aga diskreetsel ja pingutamata moel. Ole selles dominatrix, kontoritöötaja või Apple’i visionäär. Ole kolm korraga. Ja kui see paneb tundma ja näima fucking-FBI-agendina, siis mida siin iuu-d on? Mitte midagi. The truth is out there HERE.

Living Naturally tahked šampoonid

Helen: Laisa juuksehooldaja must have. Mugav kaasas kanda, üks pudel vähem, mida lendamiseks plastkotti panna. Vahutab, puhastab ja vähemalt minul püsivad juuksed puhtana 4-5 päeva. Hetkel kasutan sidruni-avokaado oma ja see teeb juuksed mõnusalt siidiseks. Surnumere šampooni jaoks on mu juuksed veidi liiga paksud, ei läinud küllalt hästi vahule.

Igal juhul tasub veidi lugeda milline oleks kõige õigem ja kasutamist alustades anda juustele aega harjuda. Minu koju aga vedel šampoon enam kunagi ei tule.

Killu: Siin ma kadestan Helenit ja kõiki “loomult laiskasid” kel geneetilise loteriina juustes rohkem tekstuuri ja normaalne peanahk. Õhukeste, kurbade juuste ja rasuse peanaha omanikuna tahan ma juukseid pesta iga päev. Ka siis kui šampoon on saatanast ja hoiab mind sõltuvuses. Ja üldse, don’t hair-shame me.

Kunagi talvel katsetatud Surnumere tahke šampoon igapäevaseks pesuks minu peanahale, juuksetüübile ja kannatamatule iseloomule kahjuks nii hästi ei sobinud. Nädalapikkuseks kavandatud eksperimendile tegi kolm päeva varasema lõpu käe all tuntav ja peeglist vaatav krudisev-kuiv juus ja rasune peanahk. Samas, see suvi kord olude sunnil taas sama seebitükki kasutades oli tulemus üllatuseks parem. Pehmema vee tõttu? Mine tea.

Tuul spreipudelis niisutavad näoveed

Helen: Ma imetlen kõiki naisi siin maailmas, kes viitsivad teha näomaske, puhastadada nahka regulaarselt, koorida jne. Minu edevus on väga laisk. Seepärast, kui muidu naised varastavad meeste rõivaid, siis ma ei kujuta enam ette elu ilma Tuule (teoreetiliselt) meestele mõeldud niisutava näoveeta. Hommikul ja õhtul paar sõrmevajutust ja üks keerutus, et mööda lennanud näovesi saaks niisutada õlad ning korras.

Minu tavapäraselt jonnakas näonahk on õhulise niisutusega rõõmus ja lisaks avastasin sprei olema ideaalne alus puudrile (mis on ainuke meik, millega ma vahel hakkama saan).

Soulbottles veepudel

Helen: Klaaspudeli eelis: näed kui palju peaks veel vett jooma päevase normi täitmiseks. Puudus: raskepoolne. Kontorilauale aga kasulik dekoratsioon ja kujundusest olenevalt ka veidi mõttemõlgutusainega 🙂