slow.ee 3. sünnipäev

Niisiis, oktoobri alguses sai täis kolm aastat slow.ee veebi. Ja kui nüüd aus olla, siis me oleme üsna uhked enda üle 😀

Esimesed mõned aastad lähevad ju ikka enda ja süsteemide leidmise peale. Peale mõningast otsimist, tõususid ja mõõnasid, on nüüd tunne, et miski on paika loksunud. Seda muidugi suures osas tänu meie tublidele lugejatele ja klientidele. Suured tänud teile!

Ja ilma muidu pikema jututa, siis veidi kombeks saanud aasta statistikat:

Aasta (üsna) aktiivset blogimist

Kui muidu said meil blogipostitused tihtipeale kirjutatud poe leti tagant, siis nüüd toimub see pigem õhtustel tundidel, peale kõiki muid töid ja kohustusi. Seetõttu oleme kärpinud veidi kvantiteeti ja loodetavasti mitte kvaliteeti.

Kui teise tegutsemise aasta jooksul saime peaaegu et postituse iga nädal tehtud, siis kolmandal aastal on tulemuseks 33 postitust. Pole ka paha, eks? Killu kirjutas meile 4 blogipostitust ja Helen 11. Auri on lisanud kaks postitust prügivähenduskuuri sarja. Slow ühise pingutusena on sündinud 16 kirjutist.

Kolmanda aasta jooksul lisatud blogipostitutest olid populaarseimad:

Populaarseimad viimase aasta jooksul lisandunud brändide postitused olid:

  • Kira
  • Stasher
  • Georganics

Ja kõikidest kolme aasta postitustest on viimase aasta jooksul enim vaadatud:

Veebipoe aasta

Sel aastal on meil lisandunud lausa 10 brändi! Neli nendest on kodumaised – Kira, Gerda Retter, by MUKK ja k u u l.

Veebipoe brändide kategoorias on kõige enam vaadatud:

Veebipoes on enim vaadatud tooted:

  • KIRA baleriinad
  • Bunkoza kõrtekomplekt puhastusharjaga
  • Soulbottles klaasist sirge joogikõrs

*Et nad nii populaarsed on, siis kipuvad ka otsa saama, aga olge mureta, kui hetkel ei ole tooteid veebis, siis varud taastuvad varsti!

Tulevik toob …

Mõned kuud tagasi alustasime senisest süsteemsemalt ettetellimuste tegemisega. See on osutunud populaarseks ja jätkame samas vaimus. Iga kuu saab olema võimalus tellida täpselt oma soovide järgi ühelt või kahelt brändilt. Regulaarselt hakkame tegema meie basic brändide tellimusi (nagu Woron pesu ja Mud Jeans teksad) ning lisaks hooajalisemaid tellimusi, nagu hetkel näiteks Bleed ja ThokkThokk talveriietele, tulevikus lisaks hooaja jalanõudele.

Blogis jätkame samas vaimus – jagame teadmisi, veidi huumorit ja vahest ka hingevalu. Uue nö sarjana lisandub nüüdsest igakuiselt Müürilehele kirjutatud keskkonnakolumni postitus.

Seega töötame aga edasi eduka neljanda aasta kallal ja loodame, et oled ka jätkuvalt meiega 🙂