Slow seni suurim samm …

Slow astub vastu oma tegevuse järgmisele suurele sammule. Sellega seoses teeme väikese kokkuvõtte senistest ja mõtterännakute järgmistesse tegevustesse.

Samm 1 – Mõte

Oli kaua hautud mõte, mis 2016. aasta alguses vormi hakkas võtma. Seda läbi eetilise moe tootjate uurimise, kohalike huviliste küsitlemise ja üldise uurimistöö. Selle juurde käis ka teavitustöö, mille tulemusel oli Slow juulikuus kokku saanud toetuse Hooandja keskkonnast, olnud esindatud mõtetega nii Tartu Postimehes kui Müürilehes.

Samm 2 – Tutvustus

Olles raha kokku saanud ja endast maailmale märku andnud, algas augustis pop up poega Intsikurmu Muusikafestivalil meie käega katsutav tegevus. Intsikurmule järgnes kolm järjestikust hüpiku nädalat Aparaaditehase festivalil ja Tartu Kaubamajas, mille jaoks ka juba osa meie superilusast mööblist valmis oli ja kiita sai. Kogu au ja tunnustus selle eest läheb KAHA andekatele disaneritele, kes on samas ka osavad teostajad. Et siis oli töö juba korralikult üle pea kasvamas, lisanud Slow tiimi praktikandina Killu.

Samm 3 – Veeb

Oktoobri keskpaigaks sai valmis ja avalikuks meie hoole ja armastusega loodud veebikeskkond, mis meie nimele vaatamata sai väga kiirelt valmis. Disaini algusest valmis leheni läks vähem kui kolm kuud. Eriti rõõmsad oleme oma veebis blogi üle, kuhu palju meie tööaega läheb, et luua loodetavasti põnevat ja inspireerivat sisu. Meeletult suured tänusõnad kuuluvad Ruum 414 disaineritele ja Codelight arendajatele!

Samm 4 – Pikemad plaanid

Detsembris sai allkirja Slow päris oma poepinna leping ja katsetatud sai poe pidamist oma ruumides Aparaaditehase Eksperimentaalkaubamajas Kolm Kuuske. Käesoleva aasta alguses julgesime ka pikemate plaanide tegemise eesmärgiga külastada Berliinis Eetilise moe messi, kus nii vanu kinnitada kui uusi kontakte luua. Jaanuarist sai Killust ka täisväärtuslik Slow liige ja mõneks ajaks lisandus uus praktikant Liisi, kelle peamiseks tegevuseks on veidi igapäevasest poepidamisest väljaspool toimuv.

Samm 5 – Pood!

Nüüd siis oleme aga jõudnud lõpuks selleni, miks üldse seda postitust kirjutada. Oleme tegemas suurt ja ka veidi hirmutavat sammu – avada oma püsiv (ja suur) pood Tartus, Aparaaditehases. Viimased päevad oleme selle sisustamisega juba tublisti tegutsenud ja nüüd saame ka ka suurelt välja kuulutada, et avame oma uksed juba 9. märtsil!

Slow pood saab olema avatud Tartus, Aparaaditehase poetänaval. Esmaspäevast reedeni kell 11 – 19 ja laupäeval 11 – 16.

Meie kõrvalolevatesse ruumidesse kolib ka palju toredaid uusi majalisi, kes pakuvad teile peamiselt head disaini soetamiseks ning maitsvat toitu ja jooki nautimiseks.

Avanädalavahetusel, ehk siis 9. kuni 11. märts oleme kogu Slow naiskonnaga kohal, pakume teile teed ja vastame hea meelega kõikidele küsimustele. Slow oma teepurgikese kingime lisaks igale üle 50€ ostu sooritajale.

Tootevalikusse oleme avamiseks lisanud mitmeid toredaid kodu- ja välismaised brände, mis jupihaaval ka veebipoodi lisanduvad. Esmalt aga saadaval vaid Aparaaditehases. Seega, kui tahad esimesena pilgu peale heita, siis tule astu kindlasti läbi.

Lisaks saavad ka kõik Hooandjad nüüd meie päris oma poodi oma kingitustele järele või oma kinkekaarte lunastama tulla. *Siinkohal olgu ka mainitud, et Aparaaditehase esinduspood pani oma uksed kinni, seega saabki oma lunastamata kinkidele järele tulla alles 9. märtsist.

Samm 6 – …

Mis see järgmine samm on, ei oskagi tegelikult veel öelda. Vaatame, kuidas meil läheb, mida uut ja põnevat meie kliendid ja sõbrad näha tahavad. Küll koos mõne hea plaani välja haume 😉