slow.ee esimene sünnipäev

Umbes täpselt aasta tagasi istusime närviliselt arvuti juures ja veensime ennast, et kõik uue lehe tegemise juurde käivad jamad on nii korras kui võimalik ning julgeb vajutada sellele nupule, mis teeb slow.ee avalikuks. Meie pika mõtlemise ja üllatavalt kiire tegutsemise tulemusel sündinud beebi oli valmis suure maailma jaoks ning on nüüd viimase aasta jooksul kõvasti kasvanud. Esimese päris sünnipäeva puhul jagame muidugi ka meie lugejatega oma aasta tagasivaateid.

Mis siis aastaga toimunud on?

  • Välja on tulnud vead, mis on saanud parandatud. Vähemalt enamus. Mõned asjad on veel to-do listis. Asume ka nende kallale varsti.
  • Parajalt on kasvavatud infot meie lehel, nt sai algsest materjalide ja sertifikaatide lehest mahukas sõnaraamat.
  • Avamisest saati on lisandunud valikusse tervelt 26 brändi ja vastavalt ka sama palju brändipostitusi blogisse. Erinevatel põhjustel on ka 4-5 brändi valikust välja läinud. Filtreerimist jätkame ka tulevikus vastavalt toodete kvaliteedile, klientide soovidele jm kriteeriumitele.
  • Blogisse oleme kirjutanud 78 postitust. Osad nendest on brändipostitustele sarnaselt sündinud peamiselt tõlkimise baasil ja osad koostööna. Päris omaloomingu vallas on 27 nendest Heleni ja 9 Killu vaimusünnitised. Maarja on toetanud meid nelja ja meie praktikandid kokku kahe postitusega.
  • Poodi on tulnud ja läinud täpse numbrita kogus tooteid. Hetkel on avaldatud tooteid 322 tk.
  • Poe meeste, naiste ja elustiili kategooriatele lisandus vaid kuu aega tagasi terve uus koduosakond, mis jõudumööda täitub.
  • Populaarseimateks müügiartikliteks on osutunud Einhorni vegan kondoomid, Stanley/Stella basic särgid, Living Naturally tahked šampoonid ja mõnusalt pehme Woroni aluspesu.

Google Analytics ütleb viimase aasta kohta, et meie lehte on külastanud ligi 20 000 korda

Esimese aasta jooksul on kõige populaarsemad blogipostitused:

Populaarseimad brändide postitused on:

Enim vaadatud tooted on:

  • Ananassilehenahast tennised
  • Kondoomid ‘I (heart) dicks’
  • Skinny Lilly – Stone Black

Ja edasi?

Eks me jätka ikka samas vaimus. Proovime leida uusi ja toredaid brände, mida poodi lisada. Valime välja tooteid, mis meile nii stiililt kui mõttelaadilt meeldivad ja loodame ikka, et see valik külastajatele rõõmu pakub. Loomulikult pingutame ikka edasi, et lisada blogisse uut ja huvitavat. Pikad ja pimedad, hästi kirjutamisega täidetavad talveõhtud ootavad ju jälle ees.

Siinkohal veelkord suured tänud ja kallistused Ruum 414 disainiduole ja Codelight arendajate meeskonnale! Ja muidugi kõikidele meie veebi külastajatele ja blogi lugejatele!