LOVJOI – orgaaniline revolutsioon

Unistustest tegudeni

LOVJOI bränd sai alguse jätkusuutlikult toodetud T-särkide kollektsioonist 2014. aastal. Lühikese ajaga lõi Verena Paul-Benz koos Lovjoi noorte disaineritega sellest brändi, mis annab kaks korda aastas välja suurepäraseid kollektsioone ja on vallutanud kiirelt ökomoe turu.

Lovjoi kasutatavad materjalid on valdavalt sertifitseeritud ja õiglaselt valmistatud. Lisaks vastavad kõik koostisosad kõrgetele nõuetele naha- ja keskkonnasõbralike kemikaalide kasutamise osas ning vastavad ka Oeko-Tex® 100 standardile.

Saksamaal disainitud tooted valmivad kõik Euroopas, kas brändi kodumaal või Portugali tehases.

Brändi tagamaadest

Visioon paremast maailmast on see, mis juhib brändi loojaid ja annab neile piirid, milles tegutseda. Moeäri sellisel kujul, nagu ta seni on olnud, ei ole lihtsalt enam variandiks. Tõeliste muutuste tegemise ja uute lahenduste leidmise tahe on tegijatel suur.

Säästlike materjalide kvaliteetne töötlemine on brändi jaoks iseenesestmõistetav. Keerulised mudelid võivad sisaldada kuni 20 komponenti – neid valitakse ülima hoolikusega ja nende jätkusuutlikkust testitakse pidevalt. Olemasolevaid lahendusi üritatakse alati veelgi paremaks muuta ja täita teadlike klientide nõudmist ikka ja jälle kõige jätkusuutlikuma pakkumisega.

LOVJOI Intimates

Ökomoe eduka kaubamärgina järgib lovjoi oma tootmises rangelt tervikliku jätkusuutlikkuse nõuet ja astub nüüd julge sammu edasi: luues aluspesu, mis on nii erutav kui ka jätkusuutlik.

Lovjoi Intimates kollektsioon on ainulaadne ja mitmekülgne, lähtub tugevatest veendumustest ja on armatuskiri meie planeedile.

Stop the tox in your bra! Lovjoi Intimates ei tee kompromisse! Toksiinideta ja ilma polüuretaanvahuta – Lovjoi rinnahoidjad on ainulaadsed ja üdini orgaanilised! Kasutusel on ümbertöödeldud materjalid ja orgaaniline puuvill. Lõigete osas on mõeldud igas suuruses rinnale, tegusatele päevadele, seksikusele ja ka kodus mugavale olemisele.

Black Forest kollektsioon

Esimene LOVJOI riiete kollekstioon, mis Slow poes endale koha leiab kannab nime Black Forest. Loojate sõnul on see sündinud armastusest kontrasti vastu, mida loovad nende kodukandi linnade kultuuriküllus ja asulate vahele jääv metsik loodus. Seetõttu viib 2019 sügiskollektsioon huvilised Schwarzwald’i, mis pole kaugel nende peakontorist.

“Oleme maailmas kodus, kuid ikka ja jälle tõmbab meid kodukoht tagasi. Lummavad maastikud, värske õhk, lopsakas rohelus ja hoopis teistsugune rütm toovad meid tagasi enda juurde.”

Selles kollektsioonis on tähelepanu suunatud kõrge kraega lahendustele: rullitud, püstised ja tulbikraed vastanduvad sügavate dekolteedega. Oversize siluette täiendavad ümber istuvad lõiked.