Küsisime ja saime teada …

Jaanuari keskel palusime sul vastata ühele võrdlemisi pikale küsitlusele, millest võiks saada üks tugipost Slow edasisel arengul. Lühidalt võib öelda, et oleme üksteise mõtteid päris hästi lugenud ja päris palju välja toodud teemadest on meil juba mõnda aega mõttes kolisenud. Ehk siis põhimõtteliselt jätkame endale valitud teekonnal, võtame aga saadud numbreid ja mõtteid arvesse, et väikseid korrektuure teha.

Et me aga suured saladuste hoidjad just ei ole, siis siin ka sulle ülevaade sellest, mis teada saime ning mõned vastused püstitatud küsimustele ja kommentaaridele.

_________

Tootekategooriad

Peamised kategooriad, mille tooteid käiakse uurimas: Looduskosmeetika; Aluspesu ja sokid; Köögi- ja reisinõud; T-särgid, topid ja pluusid; Pusad ja kudumid.

Suuremat valiku soovitakse kategooriates: Jalanõud; Aluspesu ja sokid; Naiste kleidid ja seelikud; Looduskosmeetika; T-särgid, topid ja pluusid.

Brändid

Pika puuga lemmikbrändid on: Mud Jeans, Klean Kanteen, Woron.

Nemad said ka kommentaarides korduvalt kiita. Lisaks said kiidusõnu Kokose deodorandid, Dr. Bronneri seebid, Ethletic ketsid (mis tulevad ühistellimusega varsti tagasi), Living Naturally tooted (saab täiendust, ausõna, nendega on lihtsalt kohati veidi keeruline), BYBI boosterid, Kira kingad, Bleed pusad, Soulbottles pudelid ja Lovjoi pesu.

Kui Mud Jeans teksad olid osadele rõõmu allikaks, siis mitmed teised kurtsid aga nende kiire kulumise üle. Negatiivselt toodi välja veel Dedicatedi särgi valge värvi kulumist, Woroni body materjali kehva kvaliteeti, ThokkThokk naiste pesu ja meeste bokserite halba kvaliteeti (saime ka selle juba mõnda aega tagasi teada ja jätsime valikust välja) ja Thinking Mu särgi eest pudenenud nööpe.

Lisaks sooviti Slow valikus näha:

  • Patagonia – ei tule meie valikusse, kuna nad on suured ja nõuavad suuri hooaja ettetellimusi, mis ei ole meil ei võimalik, samuti ei soovi me tekitada seisvat laoseisu. Loodame, et ehk Bleed saab vähemalt hetkel selle valdkonna täita.
  • Swedish Stockings – hetkel on valikus Kunert, kuid oleme Swedishit hoidnud pikalt juba tagapeas.
  • NudieJeans – jääme Mud Jeans juurde, kuna nad on mitmetes teksabrändide võrdlustes esikohal. Lisaks pakuvad teksapükse ka Bleed ja Lovjoi.

Teiste soovituste osas tutvume veidi brändidega ja vaatame, mis edasi saab.