Slow jõulukingisoovitused

Ilmselt me siin Slow’s ei ole kõige tavapärasemad poe pidajad – meile tegelikult ei meeldi müüa. Täpsemalt öeldes ei meeldi meile müüa asju, mida Sul päriselt vaja ei ole. Kuigi kirjutasime jõuluteemalises postituses igasugustest erinevatest viisidest kingituste tegemine täitsa vahele jätta või minimeerida, siis saame siiski aru ka, et mõnedele inimestele lihtsalt peame või väga väga tahame miskit jõuluks kinkida… ja noh, selleks, et oma maailma parandamise plaan ellu viia, peame muidugi ka vahest miskit müüma 😀

See õige kingi leidmine ei ole aga alati kõige lihtsam ettevõtmine. Eriti, kui tegemist on uue sõbra, töökaaslase või loosiga tõmmatud kõige kaugema ja vihatuma sugulasega pere jõulupeol. Mõned kingitused on aga alati lollikindel valik ja teised võib-olla veidi üllatavad, aga vähemalt asja ette minevad ning mitte ette määratud kapinurga tolmukoguja saatusega.

Jagamaks Sulle veidi inspiratsiooni ja soovitusi, panime siia postitusse kokku mõned omast kogemusest ja tutvusringkonnast teada klassikalised kingisaajad ning mis Slow valik neile pakkuda võiks. Lisaks jagame alates homsest oma Facebooki ja Instagrami lehel erinevate kingikomplektide ideid. Hoia kindlasti silma peal!

Introvert

Noh, tead küll, see sõber, kes kunagi ei viitsi nädalavahetusel välja tulla, sest talle meeldib palju rohkem kodus kerra keeratuna raamatut lugeda (näide 1: Helen), aga kes on alati olemas, kui vaja südant puistada või lihtsalt välismaailma eest põgeneda. Tee tema elu veidi mõnusamaks näiteks ThokkThokk soojade sokkidega, mis on eriti teretulnud (külma põrandaga) esimesel korrusel elava sõbra juures. Energiavarude säilitamiseks Ayurvedic Relaxation Treatment šokolaad ka veel juurde. Kui tegemist on ikka väga armsa sõbraga, kellele tahaks midagi eriti mõnusat soetada, siis on selleks ThokkThokki pusad, eriti aga Yuki, mille sisse saab ennast täielikult ära peita. Et see palju kodus aega veetev inimene saaks oma kodu kaunimaks, siis kulub ka Labora seemnepaberist kaart kindlasti ära. Selle saab panna kasvama ning täita kodu kaunite lilledega.

(Vallalisele) elunautijale

Kondoomid, otseloomulikult. Antud juhul siis Einhorni julmusevabad vegan kondoomid, et ikka iga elustiili esindajad saaks koos parimaid hetki nautida. Sinna juurde veel värvilised sokid ka, et tõmbaks tähelepanu ja oleks millest juttu alustada. Ning kui uskuda Groningeni Ülikooli teadlasi (ja Cosmopolitani), siis sokkidega seks viib naised parema orgasmini. Kumm peale, sokid jalga.

Emmele

Emmed väärivad ikka kõige soojemaid ja paremini lõhnavaid kingitusi. Esimesena meenuvad selle peale kohe Pääsukese Talu tooted. Nii armastusega kokku segatud imehästi lõhnavad seebid kui ka linased käterätid, mis eriti mõnusalt maakodusse sobivad. Veidi modernsema sisekujundusega emme kodus leiavad kindlasti koha Monika Järg tekstiilitooted. Midagi mõnusat leidub ka kindlasti meie teiste looduskosmeetika toodete hulgast.

Töönarkomaan

Inimese keha koosneb ikka hirmus suures osas vedelikust ja seda on vaja pidevalt juurde tankida. Teoreetilsielt lausa 2 liitrit päevas. Seda on aga vahest keeruline meeles pidada pika ja pingelise tööpäeva jooksul. Vahest on aga abiks endale vajaliku veekoguse visualiseerimine. Nii on näiteks kaks Soulbottle 0,6 liitrist pudelitäit vett tööpäeva jooksul ilmselt hea norm. Klaasist veepudeli eelis on ka see, et kogu selle sisu, mis peab saama joodud, on kogu aeg silme ees ja ei peida ennast metallist pudeli seinte taga. Ideaalne viis näidata sõbrale, et hoolid tema tervisest!

Veidi vähem tervisele mõtlev, aga see-eest keskkonnasõbralik versioon joogianumast on Zuperzozial kohvitass. Lihtne, ühevärviline, stiilne. Sinna juurde veel Karlova kohvi (saadaval vaid Aparaaditehases kohapealt), et kaasa haaratav kohvi oleks eriliselt nauditav.

Mehele

Meie Eksperimentaalkaubamaja väljapanekus on ka midagi eriti mõnusat meestele, nimelt Tuul looduskosmeetika tooted – näoveed ja habemeõlid. Need saab ideaalselt mahutada Zuperzozial pestavast paberist kosmeetikakotti. Vastavalt vajadusele juurde veel sokid, bokserid, šokolaad või pakk kondoome ja ideaalne kingipakk ongi olemas.

* Sokid on üldse hea kingitus. Kindlasti mitte enam selle traagilise mõttetu kingituse maiguga. Sokke on alati vaja, kõik me tahame ägedaid, aga osta tavaliselt ei raatsi.