Kogu vajalik teave ostu sooritamiseks

Ostutingimused

Tingimused kehtivad Slow veebipoest kaupade ostmisel. Toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes. Slow ei ole käibemaksukohustlane. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest “Kassa” lehel.

Ostmiseks vali välja tooted sobivates suurustes ja kogustes ning lisa need ostukorvi. Ostukorvis saad tellitavate kaupade koguseid muuta ja tooteid eemaldada.  Kui Sul on meie kinkekaart või kampaaniakood kas meie Facebooki lehelt või uudiskirjast, siis sisesta see lahtrisse “Kupongi kood” ja vajuta “Kasuta kupongi”. Seejärel muutub summa vastavalt kupongi väärtusele, mida näed täpsemalt kajastatuna ka järgmisel lehel.

Ostu vormistamiseks vajuta nuppu “Mine kassasse”. Täida vajalikud lahtrid oma aadressi ja kontaktandmetega, vali transpordi- ja makseviis, kontrolli andmeid ning vajuta nuppu “Esita tellimus”.

Valides pangalingi või krediitkaardi makse, suunataks Sind edasi panka maksma. Peale tasumist loetakse ost sooritatuks ja kinnitus koos tarneinfoga edastatakse Sinu poolt märgitud e-posti aadressile. Peale maksekorralduse kinnitamist lahku internetipangast vajutades nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitame Sind sellest esimesel võimalusel ning tagastame tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Makseviisid

Pangalingid: Otse saad panga kaudu tasuda Maksekeskus AS abil Eesti pangamaksena Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Citadele ja Pocopay’ga. Peale veebipoes tellimuse vormistamist suunatakse Sind valitud internetipanka, kus näed eeltäidetud maksekorraldust. Peale maksekorralduse kinnitamist lahku internetipangast vajutades nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Pangalingiga maksmise turvalisus on tagatud spetsiaalse tehnoloogiaga, mis ei võimalda meil ega kolmandatel isikutel teada saada Sinu internetipanga andmeid. Slow (Oola OÜ) on isikuandmete vastutav töötleja, pangalingiga maksmise käigus edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Oola OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Ülekandega: Kui soovid maksta ülekandega, saadame Sulle tellimuse kinnitusega arve, mille alusel saad meile vastava summa tasuda. Makse tegemisel märgi selgitusse kindlasti tellimuse number ning kauba saadame teele, kui makse on meile laekunud. Tellimus tühistatakse, kui arve ei ole tasutud 7 päeva jooksul.

Kohaletoimetamine

Toimetame kaupu kohale Eesti piires DPD pakiautomaatidesse ning DPD kulleriga koju.

DPD automaati / pick up punkti – 3,5€
DPD koju toimetamisega – 9€

Kui sulle ei sobi ükski DPD automaat, siis palun anna meile sellest enne tellimuse esitamist märku ja üritame koos leida mõne sobiva lahenduse.

Laos olevate toodete puhul on Eesti piires tarneaeg üldjuhul 3-10 päeva.

Ühistoodete ja tellimuse peale valmivate toodete juures loe palun toote lehel olevat infot ja vajadusel küsi meilt üle. Kui tellimus sisaldab ühistellimuse tooteid, saadame kogu tellimuse ühes pakis välja siis kui kõik tellitud tooted on olemas.

* Kõik kilekotid, mullikile jmt, mis oma pakis leiad on taaskasutatud! Saada pakkematerjalid võimalusel ka veel järgmisele ringile.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kauba tagastamiseks tuleb saata meile vastav soov e-posti aadressile info@slow.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Palun märgi e-kirja oma nimi, tellimuse number ja tagastatava toote nimetus.

Taganemisõiguse kasutamise tähtajast kinnipidamiseks piisab, kui saadad teate taganemisõiguse kasutamise kohta enne taganemistähtaja lõppu. Kindlasti säilita avalduse koopia kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis (nt. e-mail), sest lepingust taganemist tõendab tarbija.

Slow’l on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Tagastusõigus EI KEHTI ühsitellimuse toodetele. Võimalik on tagastada vaid vale või kahjustatud kaup.

Kaupade tagastamine

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Slow’l õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Tagastatavad tooted peavad olema originaalpakendis, kasutamata kujul, sildid ja lipikud küljes. Kaubad peavad olema pakendatud nii, et nad transpordi käigus muljuda ei saaks. Pakketeipi ei tohi kinnitada nii, et see rikub toote või pakendi. Jätame endale õiguse ülalmainitud tingimustele mittevastavatest tagastustest keelduda. Aluspesu, ujumisriideid, toiduaineid (nt šokolaade) ja looduskosmeetikat tagastada ega vahetada pole võimalik.

Nõuetekohaselt tagastatud kauba eest maksame kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud tagasi 14 päeva jooksul. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Pretensioonid

Kaebuste puhul saada meile palun e-kiri aadressile info@slow.ee Puuduse ilmnemisel pöördu meie poole palun hiljemalt kahe kuu jooksul. Esitatud kaebusele vastame 15 päeva jooksul. Avalduses märgi ära nimi ja kontaktandmed, kaebuse esitamise kuupäev, kauba puudus, esitatav nõue, tellimuse number. Võimalusel lisa avaldusele pilt defektist.

Kui kaup ei vasta lepingutingimustele, on Sul õigus asja parandamisele või asendamisele. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, on Sul õigus saada raha tagasi.

Slow ei vastuta, kui toode on kahjustunud ostja süü või hoolimatuse tõttu; defektide eest mis on tekkinud toote mitteotstarbelise kasutamise tagajärjel ning toote loomuliku kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

Kui me ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Sul võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Sinu kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Privaatsuspoliitika

Sinu poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) käsitleme kui konfidentsiaalset infot ja kasutame ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba saatmiseks. Me ei avalda Sinu andmeid mitte ühelegi kolmandale osapoolele, välja arvatud veoteenust pakkuvale ettevõttele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Soovi korral on Sul õigus nõuda oma andmete kustutamist meie e-poe andmebaasist.

Uudiskirju ning pakkumisi saadame Sinu e-maili aadressile ainult juhul, kui oled liitunud meie uudiskirjaga. Sul on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest uudiskirjadest andes sellest meile teade e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.