Ühistellimused

Slow valikus on mitmeid erinevaid basic (ehk alati valikus olevaid) riideid tegevaid brände, seepärast tõime 2019 aasta lõpust sisse ühistellimuste tegemise võimaluse, mis jõudsalt hoogu kogunud. Kuna brändid ja süsteemid on erinevad, siis on siia koondatud üldine info ja juba paigas olevate ettetellimuste ajakava.

Üldist ühistellimuste kohta:

  • Hetkel avalikustatud ühistellimuste tooted leiad siit.
  • Ühistellimustele kehtivad samad ostutingimused, nagu teistele toodetele. Ehk siis tooteid saab nt tagastada 14 päeva jooksul, va. pesu. Loe täpsemalt ostuinfo lehelt.
  • Ühistellimuste tarneajad olenevad brändist, päritolumaast, koroonast ja transpordiettevõttest. Tavaliselt jõuavad aga nädala kuni kahe jooskul peale ühistellimuse viimast tellimiskuupäeva.
  • Tellides ühistellimusega koos teisi, tavapärase tarneajaga tooteid, saadame kogu tellimuse välja ühes pakis, kui kõik on kohal.
  • Tooted on tellimuste jaoks loodud erinevatel viisidel, mis iga antud brändi/tootegrupi puhul kõige mõistlikum tundub. Täpsema tellimuse tegemise kirjelduse leiad alati toote juurest ja võid muidugi meilt lisa küsida, kui arusaamatuks jääb.

 

Järgmisena tellime:

Bleed – 17.oktoober

Mud Jeans – 31.oktoober

Woron – 14. november

 

 

 

Ettevõtetele, disaineritele ...

Nüüdsest teeme vastavalt Sinu huvile ja vajadustele ühistellimusi ka eelkõige trükitoorikuid tootvatelt ettevõtetelt.

Vähemalt kord kvartalis teeme tellimsue Stanley/Stella‘le, mis valmistab 100% FairWear ja GOTS sertifitseeritud T-särke, pusasid jm, millele eriti hea oma kunsti või ettevõtte sümboolikat trükkida. Miinimumkogust tellimusel ei ole, küll aga võimaldavad suuremad kogused soodsamaid hindu. Vaata tooteid Stanley/Stella lehelt, vali välja oma lemmikmudelid ja saada oma soovid/küsimused info@slow.ee ja saame siis juba täpsustada hindu ja tarneaegu.