Ühistellimused

Slow valikus on mitmeid erinevaid basic (ehk alati valikus olevaid) riideid tegevaid brände, seepärast tõime 2019 aasta lõpust sisse ühistellimuste tegemise võimaluse, mis jõudsalt hoogu kogunud. Kuna brändid ja süsteemid on erinevad, siis on siia koondatud üldine info ja juba paigas olevate ettetellimuste ajakava.

 

Ettevõtetele, disaineritele …

Nüüdsest teeme iga paari kuu tagant, vastavalt Sinu huvile ja vajadustele ühistellimusi ka eelkõige trükitoorikuid tootvatelt ettevõtetelt.

Septembri lõpus saadame tellimuse Stanley/Stella‘le, mis teeb 100% FairWear ja GOTS sertifitseeritud T-särke, pusasid jm, millele eriti hea oma kunsti või ettevõtte sümboolikat trükkida. Miinimumkogust tellimusel ei ole, küll aga võimaldavad suuremad kogused soodsamaid hindu. Vaata tooteid Stanley/Stella lehelt, vali välja oma lemmikmudelid ja saada oma soovid/küsimused info@slow.ee ja saame siis juba täpsustada hindu ja tarneaegu.

Stanley/Stella: Sügis/talv 2020

Üldist ühistellimuste kohta:

  • Hetkel avalikustatud ühistellimuste tooted leiad siit.
  • Ühistellimustele kehtivad samad ostutingimused, nagu teistele toodetele. Ehk siis tooteid saab nt tagastada 14 päeva jooksul, va. pesu. Loe täpsemalt ostuinfo lehelt.
  • Tellides ühistellimusega koos teisi, tavapärase tarneajaga tooteid, saadame kogu tellimuse välja ühes pakis, kui kõik on kohal.
  • Tooted on tellimuste jaoks loodud erinevatel viisidel, mis iga antud brändi/tootegrupi puhul kõige mõistlikum tundub. Täpsema tellimuse tegemise kirjelduse leiad alati toote juurest ja võid muidugi meilt lisa küsida, kui arusaamatuks jääb.

 

Järgmisena tellime:

septemberSoulbottles (6.09), Dedicated (20.09)
oktooberBleed 2020 sügis/talve kollektsioon (04.10), LOVJOI ja ThokkThokk sügiskollektsioonid (18.10)
novemberMelawear (8.11), selgub (22.11)
detsemberWoron (13.12),  selgub (27.12)

2021

jaanuar/vebruar/märts – Mud Jeans teksad, Melawear, Dedicated
aprill/mai/juuni– No Nasties, Bleed, ThokkThokk, Lovjoi kevadkollektsioonid

*Need ajad pole kivisse raiutud ja brände võib vahepeal juurde tulla, kuid üldiselt üritame lubadusi pidada 😉

 

Ühistellimuste tarneajad:

Seni tehtud (ette)tellimuste kogemus näitab eri brändide tarneaegadeks (ka. meie poolne sinule edastamine) ühistellimsue esitamise viimasest päevast orienteeruvalt:

  • Bleed (tellime 2 korda aastas) – 8 tööpäeva
  • LOVJOI – pesu 8 tööpäeva, kollektsiooni tooted valmivad tellimsue peale ja tarneaeg on kuni 4 nädalat
  • Melawear (tellime 3-4 korda aastas) – 6 tööpäeva
  • Mud Jeans (meie tellimus iga 4 kuu järel) – 6 tööpäeva
  • ThokkThokk (tellime 2-3 korda aastas) – 8 tööpäeva
  • Woron (meie tellimus iga 4 kuu järel) – 6 tööpäeva

Bleed, ThokkThokk ja Lovjoi saadetakse Saksamaalt DHL kaudu ja antakse Baltimaades Itellale üle ja nende pakkide puhul võib seetõttu arvestada transpordiaja pikenemisega.

______________________

See leht täieneb jooksvalt ka tellimuste süsteemide kirjelduste ja muu vajalikuga. Seniks palume veidi kannataust ja vastame kõikidele küsimustele FB sõnumites ja info@slow.ee