WÖÖ – lihtne, puhas ja põhjamaiselt minimalistlik

WÖÖ on uus Eesti bränd, kelle jaoks on olulisel kohal looduslikud materjalid, innovatsioon disainis, mugavus ja praktilisus. WÖÖ disain on lihtne, puhas ja põhjamaiselt minimalistlik.

Kiirelt areneva brändi tootevalikus on hetkel rõivad ja aksessuaarid: naiste ja meeste unisex särgid ja -pusad ning nahkkotid. Toodetel, olgu selleks siis T-särk või nahkkott, on üks kindel läbiv joon – lõiked baseeruvad kolmnurkadel ja toodetel on välispidised õmblused ning lõigatud toored servad.

WÖÖ tooted on multifunktsionaalsed ja disain hoolikalt läbi mõeldud.

Tooteid saab kanda mitut pidi, näiteks särkidel ja pusadel ei ole esi- ega tagakülge, sisemist ega välimist poolt. Ostes ühe särgi, saad seda kasutada nelja erinevat moodi. Ka kottidel on mitu funktsiooni – ostes seljakoti, saad seda kanda ka õla- ja kandekotina.

WÖÖ mõtleb roheliselt – kangastel on öko-tex sertifikaadid, kõik tooted on disainitud ja toodetud Eestis ning kõik tootmisjäägid taaskasutatakse.

Kellele

WÖÖ on suunatud loomingulisele inimesele, kes julgeb eristuda, hindab uudsust ja mugavust. Brändi loojad näevad oma toodete kandjas avatud mõtteviisiga inimest, kes armastab nii suurlinlikku kui ka looduslähedast elustiili, ta käib jalgsi ja sõidab rattaga ning töötab kontoris või tänapäevaselt kohvikust.

Kes

Brändi taga seisab disainerite duo Margaret Kodusaar ja Kristi Pärn, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moedisaini eriala. WÖÖ loomise ajendiks oli soov eneseteostuseks ning visioon luua nahasõbralikest materjalidest uut ja omanäolist disaini.

WÖÖ disainistuudio asub Telliskivi Loomelinnakus aadressil Telliskivi 60A, Tallinn.Slow tootevalikus hetkel Wöö ei ole, kuid leiab ehk taas oma tee, kui oleme ennast uuesti püsivamalt kuhugi sisse seadnud.

 

Pildid ja kokkuvõte WÖÖlt.