TILK! – bioaktiivne nahahooldus

Postitus sarjast: Kui Slow oli pood ja meil olid müügil toredad brändid 🙂

Tilk! on bränd, mis sai selle looja Pille Lengi alguse reisimisest. Pille on mitmekülgne maailmaavastaja, kes armastab matkata mägedes, veeta aega rannas ning avastada suurlinnu. Ajapikku hakkas ta märkama, et kiire elutempo suurlinnades, saastunud õhk, järsud kliimamuutused, ajavahe ja lennuki konditsioneeritud õhk mõjuvad halvasti kehale ning nahale.

Aastatel 2011-2013 Pekingis elades puutus ta kokku Hiina meditsiiniga ja 100% looduslike õlidega. Sellest kogemusest ja isiklikust vajadusest inspireerituna sai loodud nahahooldussarja Tilk!, et võiks ennast igal reisil hästi tunda. Nüüd saad ka Sina olla muretu oma naha seisukorra suhtes, kus iganes Sa ka ei viibiks, sest olemas on iga kliima jaoks sobiv kreem. Ja tuleb kasuks, et tooted on esteetilises disainpakendis, mida on mugav kõikjale kaasa võtta, sh lennukisse.

Need värsked ja vahused kreemid sisaldavad endas parimaid looduslikke koostisosasid nii laiast maailmast kui ka Pille kodusaarelt Saaremaalt. Pereliikmete ja sõprade abiga korjatakse kevadel ning suvel Saaremaal väekaid taimi, mida kreemide valmistamisel kasutada. Kõik kreemid on valmistatud 100% looduslikest koostisosadest ning need on parabeeni- ja mineraalõlidevabad ning neid ei ole katsetatud loomade peal. See on Pille viis eksportida Eestimaa puhast loodust ja ökoriigi mainet laia maailma.

 

Loomulikult kauniks!

Tilk! kreemid on sinu asendamatud niisutajad.

Need naturaalsed kreemid aitavad Sul:

• muuta oma nahk pehmeks ja nooruslikuks
• parandada nahatekstuuri ja siluda peenikesi kortse
• ühtlustada nahatooni ja anda oma jumele terve sära

Tilk! on Sinu jaoks välja töötanud unikaalse kreemivalemi, mis muudab su naha erakordselt kauniks ja siidiseks. Tilk! kreemid koosnevad tõhusatest bioaktiivsetest koostisosadest, mis on pärit otse loodusest.