THINKING MU – elunautijatele ja mitte-konformistidele

Thinking MU on Barcelonast pärist moebränd, mis loojate sõnul on loodud mitte-konformistidele ja inimestele, kes usuvad kirglikult, et elu tuleb nautida ja ennekõike austada. Bränd alustas eesmärgiga pakkuda midagi uut jätkusuutliku moe maailmas ja on loomisest saati jäänud truuks oma põhimõttele mitte kaasa joosta trendidega vaid luua rõivaid, mis on inspireeritud loodusest, kunstist, käsitööst, muusikast ja inimestest. Selleks kasutab Thinking MU kõige jätkusuutlikumaid looduslikke (ja laboris loodud) kangaid ning aitab muuta maailma paremaks, nendele omasel viisil: täites selle loovuse, värvide, mustrite, positiivsete sõnumite ja jätkusuutlike kangastega.

Thinking MU meeskond

Thinking MU meeskond koosneb disaineritest, illustraatoritest ja ideede genereerijatest, kes on koguvad igapäevaselt inspiratsiooni enda ümbrusest, et pidevalt luua uusi disainilahendusi oma Barcelona stuudios. Ülejäänud pere tegutseb aga 9000 km kaugusel. Ettevõtte loomisest saati on tehtud koostööd väikese India kogukonnaga, kus antakse igale Thinking MU tootele oma eriline võlu. Jaotades tootmist India ja Barcelona vahel, aitab ettevõte pikaajaliste suhete kaudu nii India kui ka Euroopa tööstust.

Kanna vastutustundlikult

Thinking MU arusaam on, et ostes mõne nende rõivastest, saab Sinust osa loost, milles iga peatükk on täis vastutustundlikkust. Mitte vaid seetõttu, et kõik rõivad on valmistatud kooskõlas õiglase kaubanduse suunistega, vaid ka sellepärast, et loomisprotsessis on inimesed, kes on pingutanud selleks, et iga valmistamisprotsessi samm oleks jätkusuutlik.

Ostes rõivaeseme, on Sul kohustus anda sellele sama palju armastust kandes kui see on saanud valmistamise ajal. Hoolitse oma rõivaste eest hästi!

Materjalid

Thinking MU kasutab oma tootmises mitmeid erinevaid ja huvitavaid kangaid:

Orgaaniline puuvill: toodetud jätksuutlikult, inimesi ja keskkonda austades.

Orgaaniline banaanikiud: banaanipalmid on toredad mitte vaid oma viljade pärast. Banaanipuust saab luua kiudu, millest kootud kangast valmistab Thinking MU oma ööpesu.

Keskkonnasõbralik tselluloos: see on naturaalne, orgaaniline ja käsitsi valmistatud kiud, mis on valmistatud puidujäätmetest. Jätkusuutlik alternatiiv tehiskangastele.

Newlife ümbertöödeldud plastikpudelitest polüester: Thinking MU esimene ümbertöödeldud kangas. Plastikpudelitest valmistatud kiud, mis aitab kaasa plastikprügi vähendamisele.

Kanep: kasvab 4 meetrit 4 kuuga, ei nõua palju vett ja on 100% ulatuses kasutatav. Kanep kangana on 10 korda vastupidavam ja hingavam kui puuvill ja taime juured aitavad vähendada pinnase happelisust.

 

Thinking MU on seni olnud esindatud vaid Lääne-Euroopa riikides. Slow pood on brändi esmaesindaja siin pool Berliini 😉

Vaata valikut siit.