Slow tootekatsetused. Vol. 4

by MUKK kätepalsam

Helen: Kiidan heaks. Küllalt rasvane, et päriselt niisutab käsi ja mitte liialt, et käed lägased jääks. Minu kätekreemi tarbimine on seda palsamit kasutades korralikut langenud.

by MUKK sügavpuhastav valge savimask

Helen: Alustame taas sellest, et ma olen täiesti lootusetu kosmeetika kasutaja, tarbin vähe ja harva ning olen enamusest segaduses. Näomaskiga aga siis lood sellised, et panin näole, ootasin, pesin maha, läksin voodisse. Ka minusuguse jaoks üsna loogiline tegevus. Ja siis ehmatasin, kuna nägu hakkas kuumetama ja uuesti püsti ronides imetlesin, kuidas maski piirid nii ideaalselt punetusena mu näos edasi elasid. Aga nahk oli jube pehme ja mõnus. Seega, proovisin teine kord veel. Punetas vähem, nahk jätkuvalt jube mõnus. Väga ei tahnud uskuda, et just looduslik kosmeetika on see esimene, mis mulle allergiat tekitab.

Slow üks abilistest, Mariann, väitis aga, et mu kirjeldus kõlas üsna savimaskine, seega proovis tema ka …

Mariann: Ma kasutan savimaske palju. Vahel kasutan lihtsalt savi, töötab ka. Mulle tundub, et savimask on selline hardcore maski variant. Töötab tugevalt ja teeb naha sügavuti puhtaks.

Olen by Mukk’i valge savi maski juba kaks korda kasutanud ja olen väga meeldivalt üllatunud. Enamik savimaske tekitab naha pinnale kuivanud korba, umbes nagu siis kui lihtsalt savi nahale määrid ja ära kuivada lased. Mõni natuke rohkem mõni vähem, aga see ei teinud üldse nii. Hoidsin 15 minutit peal ja kui oli aeg mask maha pesta, oli kiht veel mõnus ja kreemine. Lisaks on peale kandes ja siis lõõgastudes väga meeldiv lõhn. Esimene kord peale maha pesemist oli nahk üpris punane, aga minu kogemusel on see savimaskide puhul tavaline ja mulle isegi natuke tundub, et kui ei puneta, siis nagu ei töötaks.

Teisel korral oli punetust vähem, aga mulle tundub, et see on pigem juhuslik. Järgmine kord võib jälle punasem olla. Mõnikord läheb punaseks alles siis, kui kreemitan või toonikut kasutan. Minu jaoks on savimask pigem see, mida teen õhtul, et nahk järgmine hommik värske oleks, sest on väga tõenäoline, et pärast olen lühemat või pikemat aega punane. Mukk’i mask tegi naha tuntavalt puhtamaks, aga samas ei kuivatanud nii palju, kui paljud teised savi maskid. Mulle meeldib. Parimate soovidega. Keraamiku tütar ja suur savi austaja.

Tranquillo kohvitops

Helen: Olen topsi kasutanud nüüdseks kuskil aasta jagu. Arvamust avaldan aga nüüd alles, kuna tahtsin anda talle aega mulle pettumust valmistada. Aga siiani pole hakkama saanud. Vaatamata minu andele unustada kohv topsi, ei ole ta värvust muutnud, kummitihend töötab ja juua on mugav.

Geoorganics suuhoolustooted

Helen: Ma olen terve elu vihkand õliseid asju. Pannkoogile panen ühe tilga ja liigse õliga salatid on lihtsalt jubedad. Seega pole ma päris kindel keda ma lollitasin katsega oil pullingut kasutada. Võibolla toimib, ma tõesti ei tea, sest ma ei ole võimeline õli suus hoidma.

Pasta on minu jaoks harjumatu. Konsistents on nii teine, kui seni kasutatud pastadel. Hambahari on aga lemmik. Mugav käepide ja küllalt väike pea, et mahub igale poole.

Killu: Pehmemate harjaste fännina jääb Geoorganics suts liiga kõvaks. HumbleBrush (laste oma) on aga jälle liiga pehme. Ideaal on kusagil vahepeal. Otsin.

Woron body

Helen: Aega läks, aga lõpuks pöördusin ka mina body usku. Nüüd küll peamine hooaeg möödas, aga ega uueni kaua aega pole. Täiesti ideaalne pehme ja neutraalne riideese iga outfiti alla.

***

Update meie disainieri Valteri suurest Dedicated brändi kasutusest: särgid on jätkuvalt lõike poolest ideaalsed ja ka pesus hoiavad vormi. Paraku nii hästi ei läinud pusaga, mis pesus kokku tõmbas.

Sellega seoses – anna ka sina meile teada kui sul on kas Dedicated või teiste Slow rõivabrändidega kogemusi. Nii me ju saame parima kvaliteediga brändid välja filtreerida ja sulle pakkuda. Muidu on meie ainukeseks kriteeriumiks silm, mis disaine näeb ja näpud, mis materjali heaks kiidavad. Kuidas aga asi päriselt igapäeva elus töötab, on juba kasutajate kogemus.