Slow tootekatsetused. Vol.3

V.O.H aktiivsöega näoseep

Malin: Seebiga näo pesemine tundub alati risky business. Mu näonahk ei ole teab, mis pirtsakas, ent nii mõnegi spetsiaale näoseebiga ikka on pirtsutanud küll. Näiteks Madara söeseep jättis mu näonaha väga “kiskuvaks” ning peale tolle kasutamist ma tahtsin söeseebid päris maha kanda. V.O.H seep aga töötab. Ma tihti unustan isegi peale sellega näo pesemist kreemi/emulsiooni vms toote näole panemise. Ei kisu noh!

Ja teine imeline asi: kui sul on maruväike vannituba väga vähese riiulipinnaga siis hangi nööri otsas seep! Täiega tore on, et ta ripub ilusti ja ei kogu endale seebitaldrikule vett mille sees paksuks liguneda. Ma olen nii rõõmus et nöör võimaldab ka minu vannitoas seepe kasutada.

Helen: Jätkuvalt maailma kõige laisem näo ja juuste eest hoole kandja. Kõik need protseduurid on lihtsalt tüütud. Seepärast tundus nööriga seep ja paljukiidetud aktiivsüsi teema. Paraku seep ise on muidugi kohas, kus ma viibin heal juhul 2 ööd nädalas. Siis aga läheb käiku ja näol on hea olla. Pikemat mõju paraku veel ei oska öelda omast seisukohast.

Dedicated T-särgid

Helen: Nagu väikeses ettevõttes ja omade seas kombeks, saavad vahest ikka teenused vahetatud toodete vastu. Nii on pidanud ka meie tore ja tubli disainer Valter leppima töötasuna pooltel kordadel Slow kaubaga. Seekord läks kaubaks päris mitu Dedicated T-särki, mis said lühida heakskiidu: “Megad särgid on!”

 

Killu:

Slow ostukott

Minu igapäevane poekott ainsa brändilogoga, mida olen nõus suurelt kandma.

Klean Kanteen termos

Malin: Põhiline argument selle termose ostul oli see, et korgi süsteem käib lahti. Mul on mitmeid termoseid olnud ja alati kujuneb probleemiks see, et korgi ümbert tihend ja asjad hakkavad rõvedalt haisema. Pese palju pesed aga alati on need korgid niimoodi ehitatud, et minitesse kohtadesse sa ei pääse. Selle termose puhul saab terve korgi osa tükkideks võtta ja kõik eraldi ära pesta ja pole mingit võimalust et kohvitilk kuskile sisse jääb ja haisema hakkab. Ning hoolimata sellest, et kõik osad lahti saab keerata ei ole see temos kuskilt lekkima hakanud ning sooja peab paremini kui Primuse sarnane variant (olen mõlemad koos kuuma teega Tartuffile viinud ning Klean Kanteeni omas oli tee isegi teise filmi lõpuks nii kuum, et pidi tükk aega peale puhuma :))

Zotter šokolaadid

Helen: Labooko Low Carb White. Obsession. Valge, pehmepoolne, kreemine. Muidu on aga kõik nad häirivalt head. Tumedat šokolaadi on  hea kodus sahtlis hoida ja tõsisema kakao vajaduse puhul väike tükk võtta. Hand Scooped täidetud šokolaadid asendavad koogi tüki vabalt ära. 70g on ka kogus mille ära söömise pärast ennast liialt süüdi ei pea tundma, litsub 400 kalori sisse ära enam-vähem 😀

Dr. Bonners Teepuuõliseep

Malin: Teate küll neid inimesi, kellel on selg/rind hirmsalt punne täis ja koguaeg probleemne. Mitte päris akne aga no ei ole ilus ja sile nahk. Soovitan Teepuuõliga seepi! Olukord on palju paremini kontrolli all.
Ma muidugi ei saa öelda, et see on täpselt selle seebi imetegu, sest sarnast effekti annab ka Bodyshopi Teepuuõli dushigeel, aga noh seep on ju odavam ja ei ole plastpudelis 🙂

Kunert Blue sukkpüksid

Helen: Esimese Kunerti sukkpükste katsetuse sain tehtud peale Berliini eetilise moe messi, kus need olid torgatud kingikotti. Esimese hooga tundusid veidi karedad, jalas aga see ei häirinud. Mõnusa vöökohaga, mis ei lõika ennast läbi kõhupeki. Tooli seest väljaulatava pinnu taha jäämine ei olnud ka katastroof, kuna auk ei jooksnud mööda jalga alla.

Teine Kunerti katsetus tuli nüüd uue kaubaga, kus jalga said uued 90 den versioonid. Seekord juba palju pehmemad, soojad ja jätkuvalt väga mugavad. Kuna mu riietus on alati musta värvi, siis häiris veidi mustade sukkpükste kergelt sinakas alatoon.

Pakis on lisaks kaasas papist tasku, kus sukki ka sahtlis hea hoida.

Woron unemask

Killu: Uni on oluline. See teeb meid atraktiivsemaks, aitab hoida mõistust ja loovust ning vähendada terviseriske. Katsu sa aga kaks-tänavavalgusvihku-mu-toas saatel korralikult välja magada või magama jääda. Unemask, mis kunagi võis tunduda samast veidrast kategooriast mis unemüts ja unepott, on end minu jaoks vägagi ära tasunud.