Slow tähistab: minisünnipäev ja uus osakond

September olevat see kõige uue aeg ja kuigi mul on koolist küll nii palju aega möödas, et see rütm on minust kaduma läinud, lähme siiski vooluga kaasa, sest juhtumisi on septembris meie Aparaaditehase poe pooleaastane sünnipäev. Nagu noorte ja südamelähedaste asjadega ikka, siis tahaks neid tihedamini kui kord aastas tähistada. Pidu!

Kuna meil seni ka hästi läinud (arved on makstud) ja aina enam inimesi jätkusuutlikumast tarbimisest huvituvad, siis otsustasime sünnipäeva puhul võtta aktiivsesse kasutusse meie poe vahekorruse ning avada Slow kodukauba osakond. Topeltpidu!

Seega – ootame kõiki 8. septembril kell 18:00 meiega tähistama Slow esinduspoe pooleaastast sünnipäeva ja uue osakonna avamist!

Pool aastat tehaseelu

Poole aasta jooksul, mis oleme oma poe leti taga veetnud, on päris palju toimunud. Naabrid on lõpetanud puurimise ja muud ehitused. Peale kuid, mil toidukohad ja osad poed veel ennast lärmakalt kohandasid, algas kevadel Taskupargi ehitus. Siis sai lärmile lisaks ka tolmu parajas koguses.

Nüüd on aga valmis ka Taskupark. Seal on peetud päris mitu Müürilille täikat, meie korraldatud Vegan päev, Aparaaditehase Festival jpm. Pargis on endale koha leidnud nii asjad kui inimesed – pingid, pinksilaud ja rularamp on pidevas kasutuses. Tomatid tahavad meie taimekastist küll põgeneda paraku, aga see-eest ootavad kasvuhoones valmimist eriliselt veidrad redised (täpsustame olukorda, kui nad valmis on). Pargi ümber aga jätkuvad tublid ehitustööd nii ümbruse veel mõnusamaks muutmise kui uute ruumide avamiseks. Lärmi on vähem.

Slow laieneb

Aparaaditehase arendustööd ei lõppe iial. Tehas on pidevas muutuses ja ka meie olema vaikselt kujundanud oma kaubavalikult, jätkanud informeerimisega ja tervitanud kõiki huvilisi nii toredate toodete kui nõuannete ja mõtestatud vestlustega. Nüüd teeme ka suurema, kuigi jätkuvalt mitte väga lärmaka arenduse meie vahekorrusel.

Slow kaubavalik täieneb nii kodumaise kui kaugema kodukaubaga. Juurde tuleb juba tuttava Zuperzoziali tootevalikut. Seni pigem kaasa võtmiseks mõeldud toodetele tuleb lisaks korralik ports kööginõusid. Esmakordselt jõuab poodi ka keraamikat Tranquillo kööginõude näol.

Kodumaistelt brändidelt tuleb valikusse kodutekstiile, kodususse ja ka pisemat mööblit. Mida täpselt, peab igaüks juba oma silmaga vaatama tulema.

 

Esinduspoes avaneb uus osa 8. septembril kell 18:00.

Ootame teid koos snäkkide ja toreda meeleoluga koos meiega minisünnipäeva tähistama. Kes tunneb, et tahab meile miskit tuua, siis ootame väga suure heameelega igasuguseid toataimi, et Slow veel rohelisemaks muuta. Sõna otseses mõttes 🙂

Veebipoodi ilmuvad uued tooted samal päeval kella 18:00 ja 19:00 vahel uude Kodu alajaotusesse.