Allahindlus!

Mud Jeans
Slim Lassen teksad – Stone Black

109 EUR 98 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Slim Lasse on kivipesu mustad superkitsa lõike ja lukukinnitusega teksad BCI-sertifitseeritud orgaanilisest ja 20% ulatusses ümbertöödeldud puuvillast.

Mud Jeans on osa REMO ümbertöötlemise liikumisest. Teksa materjali ümbertöötlemisega säästetakse 1kg materjali pealt 1603 liitrit vett, 0,73 CO2/kg ja 2,91 kWh.

*Kui Sa ei soovi enam neid teksapükse kanda, siis saad need tagastada, et MUD Jeans saaks need uuteks toodeteks ümber töödelda. Nii võib Sinu teksadest saada hoopis mõnusalt pehme kudum.

Pole õiget suurust? Osale meie Mud Jeans teksade ühistellimuses!

Suurused: Pikkus 34″ – sisekülg 86,5cm
Laius tollides / Kints / Põlv
30” / 29,6 / 18,6
32” / 30,8 / 19,2
34” / 32,0 / 19,8
*Otto on 187cm ja kannab suurust 33/32. Vt mõõtude tabelit.

Materjal: suurusel W31L32: 75% orgaaniline puuvill, 20% ümbertöödeldud puuvill, 3% teised kiud 2% elastaan, teistel: 99% orgaaniline puuvill, 1% elastaan

Hooldus: masinpesu 30C

Valmistatud: Touza, Tuneesia

Allahindlus!

Mud Jeans

Holland, www.mudjeans.eu
MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.