Allahindlus!

Mud Jeans
Teksad Slim Lassen – Pure Blue

109 EUR 87 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Slim Lasse on kivipesu mustad superkitsa lõike ja lukukinnitusega teksad BCI-sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast.

The Better Cotton Initiative (BCI) eesmärgiks on muuta ülemaailmset puuvillakasvatust nii keskkonna kui kasvatajate hüvanguks.

*Kui Sa ei soovi enam neid teksapükse kanda, siis saad need tagastada, et MUD Jeans saaks need uuteks toodeteks ümber töödelda. Nii võib Sinu teksadest saada hoopis mõnusalt pehme kudum.

Pole õiget suurust? Osale meie Mud Jeans teksade ühistellimuses!

Suurused: Pikkus 32″ = sisekülg 81,5cm; 34″ = 86,5cm
Laius tollides / Vöö / Kints / Põlv cm
30” / 40 / 29,6 / 18,6
32” / 42,3 / 30,8 / 19,2
34” / 44,7 / 32,0 / 19,8
Vt mõõtude tabelit.

Materjal: suurusel W31L32: 75% orgaaniline puuvill, 20% ümbertöödeldud puuvill, 3% teised kiud 2% elastaan, teistel: 99% orgaaniline puuvill, 1% elastaan

Hooldus: masinpesu 30C

Valmistatud: Touza, Tuneesia

Allahindlus!

Mud Jeans

Holland, www.mudjeans.eu
MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.