Allahindlus!

Mud Jeans
Teksad Slim Lassen – O3 Grey

109 EUR 87 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Slim Lasse on vintage hallid superkitsa lõike ja lukukinnitusega teksad BCI-sertifitseeritud orgaanilisest ja 20% ulatusses ümbertöödeldud puuvillast. Unikaalne toon saadakse vett ja energiat säästva osoonitehnika kasutamisel. Teksasi kastetakse minimaalsesse võimaliku veekogusesse, et aktiveerida materjali elastsus, ei midagi muud.

Teksade ümbertöödeldud materjal on pärit Royost.

Mud Jeans on osa REMO ümbertöötlemise liikumisest. Teksa materjali ümbertöötlemisega säästetakse 1kg materjali pealt 1603 liitrit vett, 0,73 CO2/kg ja 2,91 kWh.

Pole õiget suurust? Osale meie Mud Jeans teksade ühistellimuses!

Suurused: Pikkus 34″ – sisekülg 86,5cm
Laius tollides / Kints / Põlv
30” / 29,6 / 18,6
32” / 30,8 / 19,2
34” / 32,0 / 19,8
*Otto on 187cm ja kannab suurust 33/32. Vt mõõtude tabelit.

Materjal: 75% orgaaniline puuvill, 23% ümbertöödeldud puuvill, 2% elastaan

Hooldus: masinpesu 30C

Valmistatud: Touza, Tuneesia

Allahindlus!

Mud Jeans

Holland, www.mudjeans.eu
MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.