Mud Jeans
Regular Swan teksad – Authentic Indigo

109 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Regular Swan on sirge lõike ja keskmise vöökohaga teksad GOTS-sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast.

GOTS ehk Global Organic Textile Standard on tugev sertifikaat, mis nõuab, et tootes oleks vähemalt 70% orgaaniliselt kasvatatud puuvilla ning kontrollib tootmise igat etappi nii keskkonna kui sotsiaalsete kriteerimite alusel.

*Kui Sa ei soovi enam neid teksapükse kanda, siis saad need tagastada, et MUD Jeans saaks need uuteks püksteks ümber töödelda. Nii võib Sinu teksadest saada hoopis mõnusalt pehme kudum.

Pole õiget suurust? Osale meie Mud Jeans teksade ühistellimuses!

Suurused: Pikkus 30″ – sisekülg 76,5cm ja 32″ – 81,5cm
Suurus / Tolli / Talje / Puus / Kints
25” – 32,9 / 44,2 / 25,4 cm
27” – 35,5 / 46,8 / 27,0 cm
28” – 36,8 / 48,1 / 27,8 cm
29” – 38,1 / 49,4 / 28,6 cm
Vt ka suuruste tabelit.

Värv: tumesinine

Materjal: 99% orgaaniline puuvill, 1% elastaan

Hooldus: masinpesu 30C

Valmistatud: Touza, Tuneesia

Mud Jeans

Holland, www.mudjeans.eu
MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.