Allahindlus!

Mud Jeans
Skinny Hazen teksad – Blue Pride

109 EUR 87 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Skinny Hazen on kitsa, liibuva lõike ja kõrge vöökohaga helesinised teksad BCI-sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast.

The Better Cotton Initiative (BCI) eesmärgiks on muuta ülemaailmset puuvillakasvatust nii keskkonna kui kasvatajate hüvanguks.

*Kui Sa ei soovi enam neid teksapükse kanda, siis saad need tagastada, et MUD Jeans saaks need uuteks püksteks ümber töödelda.

Pole õiget suurust? Osale meie Mud Jeans teksade ühistellimuses!

Suurused: Pikkus  30″
Laius tollid – Talje / Kints / Põlv
27” – 35,5 / 27,0 / 16,5 cm
29” – 38,1 / 28,6 / 17,3 cm
31” – 40,7 / 30,2 / 18,1 cm
Vt suuruste tabelit.

Materjal: 99% orgaaniline puuvill, 1% elastaan

Sertifikaadid: BCI

Valmistatud: Touza vabrikus Tuneesias

Hooldus: masinpesu 30C

Allahindlus!

Mud Jeans

Holland, www.mudjeans.eu
MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.