Mud Jeans
SimpleChique Stone Black teksad

129 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Koostöös Anouk Yve’iga valmistatud SimpleChique on sirge sääre ja liibuva vöökohaga.

Medium Stone black pesuvahend annab elegantse, kuid samas vintage välimuse, mis on loodud uusimate orgaaniliste värvainete ja õhu käes pleegitamise tehnikate abil. Seda mudelit saab vaevata kanda päevast õhtuni.

Mud Jeans on osa REMO ümbertöötlemise liikumisest. Teksa materjali ümbertöötlemisega säästetakse 1kg materjali pealt 1603 liitrit vett, 0,73 CO2/kg ja 2,91 kWh.

*Sinu paar on pildil nähtavast heledam!

Materjal: 75% orgaaniline puuvill, 23% ümbertöödeldud puuvill, 2% elastaan

Valmistatud: Touza vabrikus Tuneesias

Sertifikaadid: Nordic Ecolabel, Cradle 2 Cradle Indigo Dye & paper labels, ECOCERT Organic Cotton, GRS Recycled Cotton

Hooldus: masinpesu 30C

Mud Jeans

Holland, www.mudjeans.eu
MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.