Woron
Hipster Base mustad aluspüksid

21 EUR

  • XS
  • L
  • M
  • S
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Klassikalise madala hipster lõikega aluspüksid HIPSTER BASE on disainitud istumaks nagu teine nahk. Modal ja elastaani segu ning lihtne lõige muudavad need aluspüksid Sinu uuteks lemmikuteks.

Modal on pöögist valmistatud tselluloosi kiud. See on sile, pehme ja hingav. Kangas on värvitud toksiliste komponentidetta. Lisaks sellele on Modal’il ka antibakteriaalsed omadused.

Slow märkus: meie klientide atgasiside on, et selle mudeli jalgevahe osa on pigem veidi kitsas arvestades materjali omadusi. Igaks olukorraks mugav igapäevane aluspüksi mudel on Woronil pigem Brief Base.

Materjal: 90% Modal, 10% elastaan

Värv: must
Sertifikaadid: Ökotex
Hooldus: käsipesu või masinpesu kuni 40C, keskkonna säästmiseks soovitame pesta aga 30C ja maheda programmiga.

Valmistatud: disain Taanis, tootmine Ungaris

Suurused: talje / puus
XS – 64 / 88 cm
S – 68-72 / 92-96 cm
M – 76-80 / 100-104 cm
L – 84 / 108 cm

Woron

WORON on Kopenhaagenis asuv Skandinaavia bränd, mis on loodud õdede Arina ja Anya Woron poolt. Õdede eemärgiks oli luua pesu, mis oleks hommikul esimene asi, mida tahad selga panna ja õhtul viimane, mida seljast ära võtta. Sealjuures ei tohiks mugavust ohverdada naiselikkusele, moele ja stiilile ning viimaseid jätkusuutlikkusele. Brändi jätkusuutlikkus kajastub nii käsitöös ja iga eseme hoolikas käsitlemises kui ajatus disainis, mis ei sõltu trendidest, vaid peab vastu aastaid. Woroni käekiri on seksikas ja enesekindel, pesukollektsioonis on esindatud pehmest materjalist rinnahoidjad, aluspüksid ja bodyd ning erilist tähelepanu pööratakse detailidele ja istuvusele.