Allahindlus!

Mud Jeans
Fave Straight teksad – O3 Blue

109 EUR 87 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Veidi kõrgema värvli ja sirge säärega klassikalised teksapüksid. Unikaalne hallikassinine toon saadakse vett ja energiat säästva osoonitehnika kasutamisel. Teksade ümbertöödeldud materjal on pärit Royost.

*Kui Sa ei soovi enam neid teksapükse kanda, siis saad need tagastada, et MUD Jeans saaks need uuteks püksteks ümber töödelda. Nii võib Sinu teksadest saada hoopis mõnusalt pehme kudum.

Pole õiget suurust? Osale meie Mud Jeans teksade ühistellimuses!

 

Suurus: suuruste tabeli leiad siit

Materjal: 60% orgaaniline puuvill ja 35% ümbertöödeldud teksa, 5% muud kiud

Valmistatud: Touza vabrikus Tuneesias

Hooldus: masinpesu 30C

Allahindlus!

Mud Jeans

Holland, www.mudjeans.eu
MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.