Woron
Woroni mustriga kandekott

17 EUR

Laos

Lisa korvi
Kategooria:

Kirjeldus

See WORON mustriga kaunistatud orgaaniline kandekott on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast.

Vastupidav ja valmistatud pikaks eluks, mis on täis eluks vajalike asjade kandmist! Kott on valmistatud tugevast lõuendikkangast ja tal on vastupidavad puuvillast õlarihmad.

Kandekott on toodetud India tehases, mis hoolitseb töötajate eest hästi, maksab head palka ja keskendub jätkusuutlikkusele kogu nende tarneahelas. Kõik Woroni ülejäänud tooted on toodetud Euroopas, kuid tagamaks parima koti tootmise, teeb Woron koostööd sealse, just sobiva kvaliteediga kotte tootva ettevõttega.

Suurus: 39 cm x 40 cm, õlapaela pikkus: 55 cm

Materjal: 100 % orgaaniline puuvill

Tootja: disainitud Taanis, todoetud Indias

Woron

WORON on Kopenhaagenis asuv Skandinaavia bränd, mis on loodud õdede Arina ja Anya Woron poolt. Õdede eemärgiks oli luua pesu, mis oleks hommikul esimene asi, mida tahad selga panna ja õhtul viimane, mida seljast ära võtta. Sealjuures ei tohiks mugavust ohverdada naiselikkusele, moele ja stiilile ning viimaseid jätkusuutlikkusele. Brändi jätkusuutlikkus kajastub nii käsitöös ja iga eseme hoolikas käsitlemises kui ajatus disainis, mis ei sõltu trendidest, vaid peab vastu aastaid. Woroni käekiri on seksikas ja enesekindel, pesukollektsioonis on esindatud pehmest materjalist rinnahoidjad, aluspüksid ja bodyd ning erilist tähelepanu pööratakse detailidele ja istuvusele.