Mud Jeans
Will Works Heavy Stone unisex teksad

109 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Teksad alustasid oma maailma vallutamise teekonda ikka eelkõige tööpükstena. Kord olid need katkised põlved ja kulunud pepud näitajad, et püksid on oma eesmärki täitnud.

Hüppame üle kogu sellest tehiskulutuse ja iluvidinate perioodi ja lähme tagasi juurte juurde.

Niisiis, Mud Jeansi Will Works: worker jeans, elastaanist vaba, klassikaline helesinine toon, sirge säär, avar lõige, haamri aas, nööpidega kinnitus, hõbetoonis needid ja muidugi 40% ümbertöödeldud puuvilla.

Suurused: Vt suuruste tabelit meestele. Naistel soovitatav tellida tavapärasest 2 nr väiksem suurus, st kui tavaliselt kannad 30 suurust, siis on 32 paras.

Materjal: 40% post-consumer ümbertöödeldud puuvill, 60 % orgaaniline puuvill

Sertifikaadid: Nordic Ecolabel, Cradle 2 Cradle Indigo Dye & paper labels, ECOCERT Organic Cotton, GRS Recycled Cotton

Valmistaja: disain Hollandis, kangas Royo in Valencia vabrikust, õmmeldud Tuneesias

Hooldamine: pese 30C temperatuuriga, pahupidi pööratuna ja mitte liiga tihti. Täpsemalt teksade hooldamisest loe siit.

Mud Jeans

Holland, www.mudjeans.eu
MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.