LOVJOI
Wild Thyme pitsi ja tülliga aluspüksid

29 EUR

  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Läbipaistvus ja lihtsus on toetavad su enesekindlust. Tülli ja pitsi kombinatsioon loovad samaaegselt mugavuse ja elegantsi.

Esikülg on valmistatud pehmest orgaanilisest puuvillast, millel on lisatud veidi elastaani. Tagakülje tüll ja pits on valmistatud suures osas ümbertöödeldud nailonist ja ROICA™-st, mis on elastaani sarnane, kuid koosneb taaskasutatud materjalist.

Eduka ökomoe kaubamärgina teeb LOVJOI uue julge sammu tulles välja aluspesu kollektsiooniga, mis on mitmekülgne ja jätkusuutlik kuni pitsini välja.

Stop the tox in your bra!

Materjal: kangas – 95% puuvill, 5% elastaan; tüll – 74% polüamiid, 26% elastaan; pits – 88% polüamiid, 12% elastaan

Valmistaja: disain Saksamaalt, toodetud Portugalis

Pesemine: madala temperatuuriga ja pesukotis

LOVJOI

Saksamaa, www.lovjoi.com
LOVJOI bränd sai alguse jätkusuutlikult toodetud T-särkide kollektsioonist 2014. aastal. Lühikese ajaga lõi Verena Paul-Benz koos Lovjoi noorte disaineritega sellest brändi, mis annab kaks korda aastas välja suurepäraseid kollektsioone ja on vallutanud kiirelt ökomoe turu. Lovjoi kasutatavad materjalid on valdavalt sertifitseeritud ja õiglaselt valmistatud. Lisaks vastavad kõik koostisosad kõrgetele nõuetele naha- ja keskkonnasõbralike kemikaalide kasutamise osas ning vastavad ka Oeko-Tex® 100 standardile.