Allahindlus!

LOVJOI
Waterlilly velvetist triipudega seelik

149 EUR 89,40 EUR

  • M
  • S
Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Sametised pehmed triibud moodustavad põneva kontrasti läbipaistvusega. Kummiga vöökoht lisab mugavust. Garanteeritud sügishooaja pilgupüüdja, mida tahad iga päev kanda!

Kangas on toodetud GOTS reglementi järgides. Kuna kasutatud on ka ümbertöödeldud kangast, võib materjalil esineda ebakorrapärasusi.

Seelik on osa LOVJOI Black Forest kollektsioonist. Loojate sõnul on kollektsioon sündinud armastusest kontrasti vastu, mida loovad nende kodukandi linnade kultuuriküllus ja asulate vahele jääv metsik loodus. Seetõttu viib 2019 sügiskollektsioon huvilised Schwarzwald’i, mis pole kaugel nende peakontorist.

“Oleme maailmas kodus, kuid ikka ja jälle tõmbab meid kodukoht tagasi. Lummavad maastikud, värske õhk, lopsakas rohelus ja hoopis teistsugune rütm toovad meid tagasi enda juurde.”

Suurus: talje / puus
S – 67-71 / 92-96cm
M – 73-77 / 98-102cm
L – 79-83 / 104-108cm

Janina on 174 cm, kannab suurust S

Materjal: 70% puuvill, 30% pulüester

Valmistaja: disainitud ja toodetud Saksamaal

Allahindlus!

LOVJOI

Saksamaa, www.lovjoi.com
LOVJOI bränd sai alguse jätkusuutlikult toodetud T-särkide kollektsioonist 2014. aastal. Lühikese ajaga lõi Verena Paul-Benz koos Lovjoi noorte disaineritega sellest brändi, mis annab kaks korda aastas välja suurepäraseid kollektsioone ja on vallutanud kiirelt ökomoe turu. Lovjoi kasutatavad materjalid on valdavalt sertifitseeritud ja õiglaselt valmistatud. Lisaks vastavad kõik koostisosad kõrgetele nõuetele naha- ja keskkonnasõbralike kemikaalide kasutamise osas ning vastavad ka Oeko-Tex® 100 standardile.