Allahindlus!

Ethletic
Valge tallaga valged ketsid

69 EUR 29 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Defektiga toode: Kangas tallaga kohtumise kohast kollakaks kulunud.

Need klassikalised valged ketsid on eetiline ja keskkonnasõbralik alternatiiv popkultuuri ületamatule klassikale vanakooli ketsile.

Kõrge valge tekstiilpealis, valge kummist ninaosa. Igavesti noor, ajatu ja konformistlikke riietusnorme eirav (ütlevad need, kes neis altari ette jalutanud).

Abi suuruse valimisel vaata siit.
Materjal: Orgaaniline puuvill, naturaalne kumm
Valmistatud: Pakistanis

Sertifikaadid: Fair Trade puuvill, PETA Approved Vegan, ‘Forest Stewardship Council’ sertifitseeritud kumm

Allahindlus!

Ethletic

Saksamaa, www.ethletic.com
ETHLETIC on maailma esimene sotsiaalselt vastutustundlik ja keskkonnasõbralik vegan jalatsibränd. Ketsid ja tennised toodetakse Pakistanis kooskõlas õiglase kaubandusega, mis annab olulise panuse edendamaks jätkusuutlikku arengut sealses sõja- ja vägivallaga pingestatud regioonis. Tenniste välistallad ja vaheliim valmistatakse Sri Lanka looduslikust kummist (Hevea brasiliensis), mis omab ökoloogilise metsamajandamise sertifikaati. FSC kaitseb ja säilitab looduslikke kooslusi ja kõrge kaitseväärtusega metsi, seisab väljasuremisohus liikide ning kohalike elanike ja töötajate õiguste eest. Orgaaniline puuvill saadakse Kagu-India väikefarmerite istandustest ning omab FairTrade sertifikaati. Igalt Ethleticu tellimuselt läheb 15% tehase töötajate heaoluühendusse kogukonnaprojektide arendamiseks.