Allahindlus!

ThokkThokk
Valge pluus

45 EUR 22,50 EUR

  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

See kaunis pluus on valmistatud kootud orgaanilisest puuvillast. Sellel on elegantne nööbitav esikinnis, kitsas püstkrae, pisut pikem tagaosa ja 3/4 varrukad. ThokkThokk’i vinge logoga neet lisab sellele kaunile tootele viimase lihvi. Pluus on kaunis ja multifunktsionaalne, sobides ideaalselt vabaks, kuid stiilseks elegantsuseks.

Pluus “TT62 Blouse Woman Porcelain” on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast ning õiglaselt toodetud Indias. Nagu kõikide meie toodete puhul kasutame orgaanilisi ja jätkusuutlikke kangaid ning läbipaistvaid ja õiglaseid tootmisprotsesse, et tagada rõivaste valmistamises kõikide osalevate inimeste hea kohtlemine. Selle toote ostmisega toetad samuti meie lapstööjõuvastast projekti.

Materjal: 100% orgaaniline puuvill, 140g/m²

Päristolu: disainitud Saksamaal, toodetud Inias

Sertifikaadid: GOTS, Soil Association

Pesemine: 30C juures käsitsi või masinas

Suurus:
Rind / puus / varruka pikkus / selja pikkus
S – 50 / 49 / 40,5 / 64 cm
M – 52 / 51 / 40,5 / 65 cm
L – 54 / 53 / 41,5 / 66 cm

Allahindlus!

ThokkThokk

ThokkThokk'i iseloomustab julge minimalistlik energiline graafiline disain, mis kohtub ökoloogilise ja õiglaselt toodetud riietega. ThokkThokk'i taga olev idee seisneb selles, et riietus on meie ajastu üks kõige olulisemaid varasid. Paljud inimesed väljendavad nende kaudu oma individuaalsust ja ei ole alati lihtne leida täpselt seda, mida me otsime või tahame. Ettevõtte looja jaoks oli isiklikult sageli raske leida head disaini, mis vastaks ka tema kõrgetele keskkonnateadlikkuse ja kvaliteedinõuetele. Nii sai 2006. aastal alguse jätkusuutlikke rõivaid tootev bränd ThokkThokk, mille disainid valmivad Saksamaal ning nende veebaasil keskkonnasõbralike värvidega siiditrükk toimub nende enda töökojas. Särgid ise on nii ettevõtte enda loodud kui toorikutena parimatelt, kõikidele nõuetele vastavatelt jätkusuutlikke rõivaid tootvatelt ettevõtetelt tellitud. Lisaks toetab ThokkThokk aktiivselt võitlust lapstööjõu vastu Indias.