Allahindlus!

ThokkThokk
Valge maika

19,50 EUR 15,60 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

100% orgaanilisest puuvillast avar, pehme ja elastne maika, mis on valmistatud särgile kena triibulise ilme andvast spetsiaalsest 6×4 ribiriidest. Kaeluse osa on klassikalise kujuga, alaserv ümardatud.

Kõikide ThokkThokk toodete puhul kasutatakse orgaanilisi ja jätkusuutlikke kangaid ning läbipaistvaid ja õiglaseid tootmisprotsesse, et tagada rõivaste valmistamises kõikide osalevate inimeste hea kohtlemine. Selle toote ostmisega toetad samuti brändi lapstööjõuvastast projekti.

Suurus:
Rind / talje / puus
L – 100-104cm/ 85-90cm / 106-109cm
XL – 110-116cm / 96,5-103cm / 114-119cm

Materjal: 100% orgaaniline puuvill, 165g/m²

Sertifiaadid: GOTS, Fairtrade

Päristolu: disainitud Saksamaal, toodetud Indias

Pesemine: 30C juures käsitsi või masinas

Allahindlus!

ThokkThokk

ThokkThokk'i iseloomustab julge minimalistlik energiline graafiline disain, mis kohtub ökoloogilise ja õiglaselt toodetud riietega. ThokkThokk'i taga olev idee seisneb selles, et riietus on meie ajastu üks kõige olulisemaid varasid. Paljud inimesed väljendavad nende kaudu oma individuaalsust ja ei ole alati lihtne leida täpselt seda, mida me otsime või tahame. Ettevõtte looja jaoks oli isiklikult sageli raske leida head disaini, mis vastaks ka tema kõrgetele keskkonnateadlikkuse ja kvaliteedinõuetele. Nii sai 2006. aastal alguse jätkusuutlikke rõivaid tootev bränd ThokkThokk, mille disainid valmivad Saksamaal ning nende veebaasil keskkonnasõbralike värvidega siiditrükk toimub nende enda töökojas. Särgid ise on nii ettevõtte enda loodud kui toorikutena parimatelt, kõikidele nõuetele vastavatelt jätkusuutlikke rõivaid tootvatelt ettevõtetelt tellitud. Lisaks toetab ThokkThokk aktiivselt võitlust lapstööjõu vastu Indias.