Melawear
ÜHISTELLIMUS: naiste T-särk KHIRA/PRIA (12.07.2020)

24 EUR

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Klassikalisest avarama lõikega V- ja U-kaelusega särgid PRIA ja KHIRA on suurepärased kaaslased igal aastaajal. Kangas on eelnevalt pestud ja säilib seetõttu hästi vormi.

Ühistellimuses osalemiseks: 

  1. Lisa see toode õiges suuruses ostukorvi
  2. Tellimuse märkusesse kirjuta: mudel ja värv: KHIRA (U-kaelus) – rooste, must, hall, mint, tumesinine (navy), valge või PRIA (V-kaelus) – hall, tumesinine (navy), must, burgundi
  3. Vormista tellimus hiljemalt 12.juulil
  4. Omalt poolt anname tellimuse edasi 13.juulil ja edastame sulle kauba nii pea kui oleme selle kätte saanud.

Sertifikaadid: Fairtrade puuvill, GOTS, Grüner Knopf

Material: 100% orgaaniline puuvill, 160GSM, eelpestud kangas

Tootja: disainitud Saksamaal, toodetud Indias

*Ühistellimuse toodetele kehtivad tavapärased tagastustingimused.

Melawear

Saksamaa, www.melawear.de
MELAWEAR on Saksa ettevõte, mis toodab õiglasi ja orgaanilisi riideid Indias. Orgaanilise puuvilla kollektsioonis on erinevat värvi ja stiiliga T-särgid, pusad, seljakotid ja tossud. Mela tähendab hindi keeles "koos tegutsemist". MELAWEAR tooted on toodetud ökoloogiliselt loodusega kooskõlas. Säilitades sealjuures ka sotsiaalseid ja läbipaistvaid partnerlussuhteid ning makstes kõigile osapooltele õiglast tasu. MELAWEAR valib oma partnerid kohapeal ning Fairtrade'i ja GOTSi sertifitseerimisasutused kontrollivad neid regulaarselt. Kõigil toodetel on Fairtrade ja GOTS sildid ning vastavad seega tekstiilitööstuse kõrgeimatele standarditele. MELAWEARil on holistiline lähenemisviis jätkusuutlikkusele kogu tootevalikus – alates orgaanilise puuvilla kasvatamisest kuni värvimise, riide tootmise ja pakendamiseni.