No Nasties
ÜHISTELLIMUS: naiste suveriided (30.05.21)

25 EUR136 EUR

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

No Nasties on üks Slow lemmikbrände, mida me ei ole saanud väga sisse võtta, kuna Indiast transport ja maksud on omaette teema. Meie ühistellimuste kaudu loodame aga No Nastiese imeilusaid riideid taas Eesti tänavatel näha. Eelkõige hetke olukorras soovime ka No Nastiese laadseid ettevõtteid toetada ja riskime teha tellimuse teadmisega, et India on hetkel koroona olukord väga tõsine.

Arvesta palun ka oma tellimuse puhul, et tarnimine võib võtta aega. Lisaks on tavapärase soodustuse asemel No Nasties toodete hinnad kodulehe omadega samad või hinnagrupi kõrgem variant, kuna edasimüüjana ostame need (transporti ja tollimakse arvestades) sisse põhimõtteliselt sama hinnaga, millega nad neid lõpptarbijatele müüvad. Tellimise info leiad Lisainfo lahtris!

Ühistellimuses osalemiseks: 

  1. Vali soovitud toode No Nasties lehel ja kontrolli, et sinu suurus oleks lehel olemas
  2. Lisa Slow ostukorvi soovitud hinnaga toode (kui hoind on vahemikuga, siis tasud suurema hinna) *meie süsteem ei näita sulle toote juures kohe õiget hinda, siis näed seda kassas!
  3. Tellimuse märkusesse pane toote link No Nasties lehelt ja kirjuta soovitud suurus
  4. Vormista tellimus hiljemalt 30.mail

No Nasties

No Nasties on India rõivabränd, mis loodi 2011. aastal kohalike puuvillakasvatajate kehva olukorra parandamiseks ning mis seisab tänaseni tugevalt orgaanilise tootmise, õiglase kaubanduse ja hea disaini eest. Kogu toodang on kasvatatud sünteetiliste väetiste-, pestitsiidide- ja GMO-vabalt. Tootmisel ei kasutata lapstööjõudu, farmeritele makstakse väärilist tasu ja preemiaid kogukonna arendamiseks. No Nasties tuludest toetatakse mitmeid sotsiaalseid ja keskkonnateemalisi projekte. Ühes teiste eetiliste rõivabrändide ja tarbijaliikumistega tagatakse vähemprivilegeeritud India noortele haridus ja eneseteostusvõimalused ning edendatakse õiglase ja jätkusuutliku moerevolutsiooni läbiviimist.