ThokkThokk
ÜHISTELLIMUS: naiste Kevad/Suvi 2020 (03.05.2020)

19,90 EUR149 EUR

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

ThokkThokki kevad-suve kollektsioon on tavapäraselt värviline. Seekord ehk veidi romantilisemate toonide ja lõigetega. Igal juhul suvemeeleolu tekitav.

Ühistellimuses osalemiseks: 

  1. Vali soovitud toode ThokkThokk Kevad/Suvi 2020 kollektsioonist ja kontrolli, et sinu suurus on ThokkThokk lehel olemas
  2. Lisa Slow ostukorvi soovitud hinnaga toode (kui süsteem ei näita kohe õiget hinda, näed seda kassa lehel!)
  3. Tellimsue märkusesse pane toote link ThokkThokk lehelt ja kirjuta soovitud suurus
  4. Vormista tellimus hiljemalt 3.mail
  5. Omalt poolt anname tellimuse edasi 04.mail

Paraku saab vaid saksakeelsel lehel näha kollektsiooni tooteid ühel lehel. Vajadusel võta tõlkimiseks appi veebibrauseri automaatne sisutõlge (Chrome puhul nt paremklikk lehel -> Translate to English)

Material: erinevad materjalid, alati orgaanilsied

Suurus: vaata vastava toote alt

Tootja: disainitud ja toodetud Saksamaal

*Ühistellimuse toodetele kehtivad tavapärased tagastustingimused.

ThokkThokk

ThokkThokk'i iseloomustab julge minimalistlik energiline graafiline disain, mis kohtub ökoloogilise ja õiglaselt toodetud riietega. ThokkThokk'i taga olev idee seisneb selles, et riietus on meie ajastu üks kõige olulisemaid varasid. Paljud inimesed väljendavad nende kaudu oma individuaalsust ja ei ole alati lihtne leida täpselt seda, mida me otsime või tahame. Ettevõtte looja jaoks oli isiklikult sageli raske leida head disaini, mis vastaks ka tema kõrgetele keskkonnateadlikkuse ja kvaliteedinõuetele. Nii sai 2006. aastal alguse jätkusuutlikke rõivaid tootev bränd ThokkThokk, mille disainid valmivad Saksamaal ning nende veebaasil keskkonnasõbralike värvidega siiditrükk toimub nende enda töökojas. Särgid ise on nii ettevõtte enda loodud kui toorikutena parimatelt, kõikidele nõuetele vastavatelt jätkusuutlikke rõivaid tootvatelt ettevõtetelt tellitud. Lisaks toetab ThokkThokk aktiivselt võitlust lapstööjõu vastu Indias.