ThokkThokk
To Do // Tote Bag

15 EUR

  • 36x41cm

Toode on otsas

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

See orgaanilisest puuvillast valmistatud kott on kantav nii käeotsas kui õlal. “To Do” list kotil teeb sellest stiilse oilgupüüdja! Disainitud koostöös kunstniku Peter Phobiaga.

Peter Phobia on kunstnik ja illustraator, kes praegu elab ja töötab Viinis, Austrias.

Ta on töötanud Euroopa ja USA ajakirjade ja ettevõtetega ning tema kunsti on eksponeeritud paljudes kohtades üle maailma, nagu New York, Los Angeles, Miami, Pariis, Berliin, Viin, Barcelona, Madrid, Šveits, Leedu, Serbia, Liechtenstein ja Mehhiko.

Tema kunst kutsub meid mõtlema ühiskonna aktuualsete teemade üle. Värvivalik mängib tema töös olulist rolli, aga ka tekstijupid, mis visuaali täiendavad.

Lisainfo: peters-studio.com

Materjal: 100% orgaaniline puuvill, 120g/m², siiditrüki värv

Trükitud: Saksamaal

Sertifikaadid: toormaterjalil GOTS & Fairtrade

ThokkThokk

ThokkThokk'i iseloomustab julge minimalistlik energiline graafiline disain, mis kohtub ökoloogilise ja õiglaselt toodetud riietega. ThokkThokk'i taga olev idee seisneb selles, et riietus on meie ajastu üks kõige olulisemaid varasid. Paljud inimesed väljendavad nende kaudu oma individuaalsust ja ei ole alati lihtne leida täpselt seda, mida me otsime või tahame. Ettevõtte looja jaoks oli isiklikult sageli raske leida head disaini, mis vastaks ka tema kõrgetele keskkonnateadlikkuse ja kvaliteedinõuetele. Nii sai 2006. aastal alguse jätkusuutlikke rõivaid tootev bränd ThokkThokk, mille disainid valmivad Saksamaal ning nende veebaasil keskkonnasõbralike värvidega siiditrükk toimub nende enda töökojas. Särgid ise on nii ettevõtte enda loodud kui toorikutena parimatelt, kõikidele nõuetele vastavatelt jätkusuutlikke rõivaid tootvatelt ettevõtetelt tellitud. Lisaks toetab ThokkThokk aktiivselt võitlust lapstööjõu vastu Indias.