Allahindlus!

Stanley/Stella
‘Stanley Breaks’ must tuulejope

59 EUR 41 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ümbertöödeldud plastikpudelitest valmistatud polüestrist õhuke jope, millele annavad hea istuvuse küljepaneelid. Mugavuse tagavad kõrge krae, tõmbelukuga kinnitus ja küljetaskud. Jätkusuutlik valik ja hea reisikaaslane, kuna laseb ennast väikseks kokku pakkida.

Jopel on eraldi lisatud varrukas, kahekihiline kapuuts kahevärvilise veniva nööri ja plastikstopperiga. Jope ja küljetaskud on lukuga. Varrukate ja jope allosas on veniv äärestus. Kõik õmblused on ühekordse tepinguga.

Materjal: 100% ümbertöödeldud polüester, 70 gsm, veekindel

Päritolu: Hiina

Sertifikaat: GRS (Global Recycle Standard)

Pesemine: pahupidi pööratuna 30C kerge programmiga või käsitsi

Allahindlus!

Stanley/Stella

Sõpradele isedisainitud särkide tegemisest alguse saanud Stanley&Stella eesmärgiks on toota lihtsaid ning mugavaid, trükisõbralikust kangast rõivad, pannes suurt rõhku nende tootmistavadele. Firma toodang on tunnustatud mitmete sertifikaatidega nagu GOTS (Global Organic Textile Standard), OCS (The Organic Content Standard) Blended, OCS 100 ja OEKO-TEX. 2013 liitusid nad Fashion Loved by Forest programmiga, mille eesmärgiks on kaitsta vihmametsi ja neis elavaid liike. Stanley&Stella on Fairwear Foundationi liige, mille eesmärgiks on parandada tekstiili -ja rõivatehaste töötajate töötingimusi. FWF jälgib arendusi, mida tehakse nende liikmeteks saanud vabrikutes. Nende toodetud puuvill tagab vähese veekasutuse kanga tootmisel. Vilja kasvatamisel ei kasutata GMOsid ning tagatakse mulla säästmine. Samuti taaskasutavad Stanley&Stella vabrikud oma kanga tootmisel juba olemasolevaid tekstiilijääke.