No Nasties
Sorrento avar T-särk

39 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Meie õhuline Hipster T-särk on avar ja väga-väga mugav. Lai ja kena siluett muudab selle kihistamise hõlpsaks, olgu see siis outfiti osa või pärast joogasessiooni peale viskamiseks. Ja kuna selle on esiosa kergelt kärbitud, sobib see eriti hösto kõrge vöökohaga seelikute/pükstega.

Säästab:

  • 284 päeva jagu joogivett
  • 2 m2 põllumajandusmaad pestitsiididest

Lisaks:

  • 1 ese, 1 puu: Iga tavahinnaga No Nasties toote eest istutatakse puu Odisha lähedale maapiirkonda
  • Plastikuvaba: riided on pakendatud korduvkasutatavatesse puuvillase kottidesse (mille saab ideaalselt reisil hoiustada pesu, jalanõsid jne)

Tootja: Indias (disainitud Gaos, puuvill peamiselt Chetna’st, toodetud Rajlakshmi vabrikus, Kolkotas)

Materjal: 100% mahepuuvill

Sertifikaadid: Fairtrade,

Hooldamine: madala temperatuuriga masinpesu, triikimine vaid madala kuumusega ja ettevaatlikult trükitud kohtadel,
Kuna tegemist on 100% puuvillaga, võib rõivas kuumuse käes pesemisel või kuivamisel kokku tõmbuda.

 

No Nasties

No Nasties on India rõivabränd, mis loodi 2011. aastal kohalike puuvillakasvatajate kehva olukorra parandamiseks ning mis seisab tänaseni tugevalt orgaanilise tootmise, õiglase kaubanduse ja hea disaini eest. Kogu toodang on kasvatatud sünteetiliste väetiste-, pestitsiidide- ja GMO-vabalt. Tootmisel ei kasutata lapstööjõudu, farmeritele makstakse väärilist tasu ja preemiaid kogukonna arendamiseks. No Nasties tuludest toetatakse mitmeid sotsiaalseid ja keskkonnateemalisi projekte. Ühes teiste eetiliste rõivabrändide ja tarbijaliikumistega tagatakse vähemprivilegeeritud India noortele haridus ja eneseteostusvõimalused ning edendatakse õiglase ja jätkusuutliku moerevolutsiooni läbiviimist.