Allahindlus!

Mud Jeans
Skinny Hazen – Blue Pride teksad

95 EUR 76 EUR

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Skinny Hazen on kitsa, liibuva lõike ja kõrge vöökohaga helesinised teksad BCI-sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast.

The Better Cotton Initiative (BCI) eesmärgiks on muuta ülemaailmset puuvillakasvatust nii keskkonna kui kasvatajate hüvanguks.

*Kui Sa ei soovi enam neid teksapükse kanda, siis saad need tagastada, et MUD Jeans saaks need uuteks püksteks ümber töödelda.

Suurused: Pikkus  30″
Laius tollid – Talje / Kints / Põlv
27” – 35,5 / 27,0 / 16,5 cm
29” – 38,1 / 28,6 / 17,3 cm
31” – 40,7 / 30,2 / 18,1 cm
Vt ka abi mõõtmisel.

Materjal: 99% orgaaniline puuvill, 1% elastaan
Sertifikaadid: BCI

Valmistatud: Touza vabrikus Tuneesias
Hooldus: masinpesu 30C

Allahindlus!

Mud Jeans

MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.