Mud Jeans
Skinny Hazen teksad – O3 Blue

95 EUR

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Skinny Hazen on kitsa, liibuva lõike ja kõrge vöökohaga teksad. Unikaalne toon saadakse vett ja energiat säästva osoonitehnika kasutamisel. Teksaseid kastetakse minimaalsesse võimaliku veekogusesse, et aktiveerida materjali elastsus, ei midagi muud.

Teksade ümbertöödeldud materjal on pärit Royost.

Mud Jeans on osa REMO ümbertöötlemise liikumisest. Teksa materjali ümbertöötlemisega säästetakse 1kg materjali pealt 1603 liitrit vett, 0,73 CO2/kg ja 2,91 kWh.

*Kui Sa ei soovi enam neid teksapükse kanda, siis saad need tagastada, et MUD Jeans saaks need uuteks püksteks ümber töödelda.

Pole õiget suurust? Osale meie Mud Jeans teksade ühistellimuses!

Suurus: Pikkus 30″ = sisekülg 76,5cm, 32″ = 81,5cm
Suurus / Tolli / Talje / Kints / Põlv
27” / 35,5 / 27,0 / 16,5 cm
29” / 38,1 / 28,6 / 17,3 cm
31” / 40,7 / 30,2 / 18,1 cm
Vt suuruste tabelit.

Materjal: 75% orgaaniline puuvill, 20% ümbertöödeldud teksat, 3% muud fiibrid, 2% elastaan

Valmistatud: Touza vabrikus Tuneesias

Hooldus: masinpesu 30C

Mud Jeans

MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.