Bleed
Save the Arctik paksud sokid

19 EUR

Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Need sokid on ühed meie absoluutseid lemmiktooted. Eriti paks, kvaliteetne orgaaniline puuvill hoiab sind mõnusalt soojas. Erilsieks teeb sokid koheva karvaga jääkaruga trükk. Jääkaru käppade all aga jää aina sulab – sellepärast on sokkide alla kirjutatud “Keep cool” – keskkonnakaitsealane avaldus.

Bleed armastab talve. Kuid kliimamuutust arvestades ei saa keegi meist olla enam kindlad, kui palju aega meil selle nautimiseks on jäänud. Tekstiilitööstus toodab palju CO2. Seetõttu tahab Bleed tõsta teadlikkust kliimamuutustest ja tekitatavatest süsinikdioksiidi heitmetest. Kõik Bleedi ‘Better Climate’ tooted on CO2 neutraalsed koostöös ClimatePartneriga.

Materjal: 95% orgaaniline puuvill, 5% elastaan

Valmistatud: disainitud Saksamaal, toodetud Portugalis

Sertifikaat: Fairtrade

Pesemine: käsitsi või masainas, 40C juures

Bleed

Pereettevõte BLEED toodab 80% oma rõivastest Euroopas ja 20% Aasia maade kontrollitud tehastes. BLEED kollektsioon on toodetud õiglaselt keskkonna- ja loomasõbralikult ning kontrollitud ja sertifitseeritud sõltumatute instituutide poolt. Nad otsivad alati uusi funktsionaalseid ja innovaatilisi viise, et luua klientidele kõige mugavamaid ja nahasõbralikumaid rõivaid, seetõttu on nende kollektsioonides suures osas esindatud ka uuenduslikud kangad nagu Tencel ja ümbertöödeldud plastikpudelitest tehtud materjalid. Bleed on GOTS sertifitseeritud, võitnud kahel korral PETA moeauhinna ja mitmeid kohalikke keskkonna auhindu. BLEED - TOXIC FREE SINCE 2008