No Nasties
Sangolda T-särk (unisex)

45 EUR

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Tekstuutsest (slub) puuvillast T-särgid on No Nasties kollektsiooni igihaljad lemmikud, ja seda põhjusega. Kangas ei kleepu keha külge, laseb õhku läbi ja näeb ka vanandeses hea välja.

India pähkli muster on mänguline viide No Nasties kodukohale – Goa’le.

Säästab:

  • 266 päeva jagu joogivett
  • 3 m2 põllumajandusmaad pestitsiididest

Lisaks:

  • 1 ese, 1 puu: Iga tavahinnaga No Nasties toote eest istutatakse puu Odisha lähedale maapiirkonda
  • Plastikuvaba: riided on pakendatud korduvkasutatavatesse puuvillase kottidesse (mille saab ideaalselt reisil hoiustada pesu, jalanõsid jne)

Tootja: Indias (disainitud Gaos, puuvill peamiselt Chetna’st, toodetud Rajlakshmi vabrikus, Kolkotas)

Suurus: Lõikelt liibuv. Meesteke: Kui soovid tavapärase suurusega, võta kindlasti number suurem. Naistele: vastab pigem naiste suurustele, kui kannad muidu S suurust, siis võta ka see S suuruses.

Materjal: 100% mahepuuvill

Sertifikaadid: Fairtrade,

Hooldamine: madala temperatuuriga masinpesu, triikimine vaid madala kuumusega ja ettevaatlikult trükitud kohtadel,
Kuna tegemist on 100% puuvillaga, võib rõivas kuumuse käes pesemisel või kuivamisel kokku tõmbuda.

 

No Nasties

No Nasties on India rõivabränd, mis loodi 2011. aastal kohalike puuvillakasvatajate kehva olukorra parandamiseks ning mis seisab tänaseni tugevalt orgaanilise tootmise, õiglase kaubanduse ja hea disaini eest. Kogu toodang on kasvatatud sünteetiliste väetiste-, pestitsiidide- ja GMO-vabalt. Tootmisel ei kasutata lapstööjõudu, farmeritele makstakse väärilist tasu ja preemiaid kogukonna arendamiseks. No Nasties tuludest toetatakse mitmeid sotsiaalseid ja keskkonnateemalisi projekte. Ühes teiste eetiliste rõivabrändide ja tarbijaliikumistega tagatakse vähemprivilegeeritud India noortele haridus ja eneseteostusvõimalused ning edendatakse õiglase ja jätkusuutliku moerevolutsiooni läbiviimist.