k u u l
RAY must unisex pusa

120 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

“I’m real” kollektsioonist RAY unisex pusa on avara lõigega ja GOTS sertifitseeritud puuvillast valmistatud mugav, kõigega sobiv must have basic ese igas riidekapis.

Omapära lisab tikitud logi esiküljel ja mugavust küljetaskud.

k u u l tooted valmivad tellimuse peale ja tarneajaks on kuni 14 tööpäeva!

I’m real. Olen see kes olen. Olen päris! Olen nii nagu tahan. Eristun ja erinen. Minu juured on minu tugevus. Need on ehtsad ja eestlastlikud. Vabadus, olla sõltumatu, nautida hetke, armastada iseendast ja lasta oma hingel elada. Selleks, et nii elada pidi end vahepeal kaotama. Nüüd, on hing peatamatu, ta on julge, piirideta, valmis!

 

 

 

 

Tarneaeg: 14 tööpäeva.

Materjal: 100% GOTS sertifitseeritud puuvill

Hooldus: masina või käsipesu madala temperatuuri juures (info toote sildil)

Toodetud: käsitööna Eestis

k u u l

k u u l on kaasaegsele ja vabale hingele suunatud vabaajarõivaste bränd, mis hindab mugavust ja isikupära. Armastab loomingulisust ja piirideta mõtteviisi. Looduslikud hingavad materjalid ja lihtsad lõiked minimalistlikes värvikombinatsioonides, millele annavad omapära läbimõeldud detailid ja värvi iseloomulikud prindid. k u u l on vabadus, olla sõltumatu, nautida hetke, elada poole tunni kaupa, armastada iseendast ja lasta oma hingel elada. Minimalistlikud unisex ja oversize lõiked on mugavad ning kestvad.