Mud Jeans
Lisapaar kodus proovimiseks

EUR

Lisa korvi
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Teksade ost on üks suuremaid õudusi, millega iga mingi aja tagant tegelema peab. Erinevad mudelid on kord pikad, kord lühikesed, kitsad, tagumikust kottis, kintsust kitsad – säärest laiad jne jne. Veebipoest ostmine teeb asja veel keerulisemaks. Seepärast tuli meil mõte: et saaksid kodus rahulikult proovida mitut paari, on siin sulle “proovitoode”.

Kuidas see toimib? 

  • Vali välja teksapaar, mis kõige tõenäolisemalt õige sulle on ja pane see ostukorvi.
  • Lisapaaride saamiseks lisa korvi ka see toode.
  • Tellimuse kommentaari kirjuta kuni 2 paari pükse meie poest, mida sooviks proovida (kas sõnades või linkidena – ära suurusi unusta mainida)
  • Proovimise eest maksad lisaks 5€ ja saad kaasa soovitud püksid ja tagastamiseks vajaliku DPD sildi.
  • Kui püksid proovitud ja sobiv mudel välja valitud, tagastad meile ülejäänud paarid.

Anna meil sobivast tootest teada ja tagasta ülearused paarid võimalikult kiiresti, et saaksime vajadusel muudatuse ka veebis sisse viia ning teistele klientidele nende soovitud püksid saata!

Mud Jeans teksad on valmistatud suures osas ümbertöödeldud materjalidest ja ettevõte on kliimapositiivne.

Mud Jeans

Holland, www.mudjeans.eu
MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.