ThokkThokk
Õlapaeltega must kleit

49 EUR

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kergest TENCEL™ lüotsellkiu ja orgaanilise puuvilla segust õlapaelte, v-kaeluse ja kergesti langeva lõikega kleit on ideaalne kaaslane kuumadel suvepäevadel.

Kõikide ThokkThokk toodete puhul kasutatakse orgaanilisi ja jätkusuutlikke kangaid ning läbipaistvaid ja õiglaseid tootmisprotsesse, et tagada rõivaste valmistamises kõikide osalevate inimeste hea kohtlemine. Selle toote ostmisega toetad samuti brändi lapstööjõuvastast projekti.

Material: 48% Lyocell (TENCEL™), 47% mahepuuvill, 5% elastaan

Sertifikaat: Fairtrade, GOTS, Soil Association

Hooldus: maldala temperatuuriga ja õrna programmiga pesu

Suurus: rind / talje / puus
M – 92-96 / 76-80 / 100-103cm
L – 100-104 / 85-90 / 106-109cm

Modell Nais on 179cm pikk ja kannab S suurust.

ThokkThokk

ThokkThokk'i iseloomustab julge minimalistlik energiline graafiline disain, mis kohtub ökoloogilise ja õiglaselt toodetud riietega. ThokkThokk'i taga olev idee seisneb selles, et riietus on meie ajastu üks kõige olulisemaid varasid. Paljud inimesed väljendavad nende kaudu oma individuaalsust ja ei ole alati lihtne leida täpselt seda, mida me otsime või tahame. Ettevõtte looja jaoks oli isiklikult sageli raske leida head disaini, mis vastaks ka tema kõrgetele keskkonnateadlikkuse ja kvaliteedinõuetele. Nii sai 2006. aastal alguse jätkusuutlikke rõivaid tootev bränd ThokkThokk, mille disainid valmivad Saksamaal ning nende veebaasil keskkonnasõbralike värvidega siiditrükk toimub nende enda töökojas. Särgid ise on nii ettevõtte enda loodud kui toorikutena parimatelt, kõikidele nõuetele vastavatelt jätkusuutlikke rõivaid tootvatelt ettevõtetelt tellitud. Lisaks toetab ThokkThokk aktiivselt võitlust lapstööjõu vastu Indias.