Nae Vegan
NILO hallid recycle tossud

99 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Arvatakse, et meie ookeanidesse jõuab igal aastal vähemalt 8 miljonit tonni plastikut – ehk üks plastiga prügiautoga minutis. Selle probleemi lahendamiseks käivitas Nae Vegan projekti RE-MOVE, mis pakub ookeani taaskasutatud plastist ja muudest taaskasutatud materjalidest jätkusuutlikke jalatseid.

Nendel säästlikel tossudel on 100% ümbertöödeldud PET-pealispind, mis on valmistatud ookeanist kogutud ja tarbimisjärgsest plastist.

Kingad on vooderdatud 100% taaskasutatava OEKO-TEX STANDARD 100 sertifitseeritud mikrokiuga, mis on toodetud CO2 neutraalses süsteemis. Materjal on antibakteriaalne ja antimikroobne, takistades lõhnade teket.

Tald on valmistatud looduslikust ja taaskasutatud kummist, pakkudes head libisemiskindlust.

Polsterdatud krae ja keel koos elastsete taldadega muudavad need mugavad tossud ideaalseks kandmiseks nii sise- kui välistingimustes.

 

Materjal:

  • 100% ümbertöödeldud PET pealis, 100% taaskasutatud polüestrist kingapaelad
  • tallad 50% loodusliku kautšuk, 50% taaskasutatud kumm
  • vooder 90% mikrokiust 10% kunstnahk – OEKO-TEX Standard 100 sertifitseeritud
  • Hingav ja veekindel, eemaldatava tallaga

Tootja: käsitsi valmistatud Portugalis õiglases töökeskkonnas

Suurus: jalanõude sees on suurus 40 kirjas, kuid vastab 41-le

Hooldus: Puhasta seebiveega leotatud lapiga. Plekide eemaldamiseks hõõru seebiveega leotatud tosse ringjate liigutustega pehme puhastusharjaga. Eemaldage seep niiske lapiga. Enne kandmist laske esemel kuivada.

Nae Vegan

Nae Vegan on Portugali jalanõude bränd, mis põhineb vegan elustiilil ja jätkusuutlikul tootmisel. Nae töötab nahale alternatiivsete materjalidega nagu kork, ökoloogiline mikrokiud, ananassilehenahk ja ümbertöödeldud plastikpudelitest tehtud kangas. Nae tahab pakkuda taimset ja jätkusuutlikku alternatiivi neile, kes otsivad kvaliteetseid ja stiilseid jalanõusid ning tahavad samas tarbida keskkonnasäästlikult.