Melawear
Näomask, must

EUR

  • S
  • M-L
Tootekood: - Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

*** See mask ei ole meditsiiniseade! ***
Selle maskiga saate sügavalt sisse hingata, sest kogu toode, alates lõngast kuni kangani, on ökoloogiliselt testitud. Tänu ülemaailmse orgaanilise tekstiili standardi (GOTS) sertifikaadile ei sisalda toode mürgiseid saasteaineid, mis on GOTS-i kohaselt piiratud. See on eriti oluline maski puhul, mida kantakse otse suu ja nina ees, et mitte meie enda tervist asjatult ohtu seada. Võid olla kindel, et Melawear mask on tervislik sulle ja keskkonnale.

Mask on kahekihilisest kangast ja eriti funktsionaalseks teeb selle kõrvade taha kinnitamiseks mõeldud kummilintidele lisaks pikk puuvillane riba, mis võimaldab maski kaela riputada ja lihtsalt kasutada.

Iga müüdid maski eest annetab Melaweat ühe maski Indias Umargami rätsepade lähiümbruse elanikele.

Me kõik teame, et maskid ei kaitse meid, vaid teisi. Kuid kui me kõik tegutseme, saavad nad palju muuta.

Suurus: Istuvus (oma pea mõõtmete järgi)
Ninaotsast lõuani: S: 12cm | M-L: 15cm
Kõrvast ninani: S: 11,5cm | M-L: 15cm

Toote mõõtmed:
Kogulaius: S: 23cm | M-L: 24cm
Maksimaalne kõrgus lõuast ninani: S: 12cm | M-L: 15cm

Piltidel kannab naismodell S suurust ja meesmodell M-L suurust!

Material: 100% orgaaniline puuvill
Sertifikaadid: Fairtrade puuvill, GOTS (CERES-0199), Grüner Knopf

Tootja: disainitud Saksamaal, toodetud Indias, Purecotz vabrikus

*Selle toote vahetamine on hügieenilistel põhjustel välistatud.

Melawear

Saksamaa, www.melawear.de
MELAWEAR on Saksa ettevõte, mis toodab õiglasi ja orgaanilisi riideid Indias. Orgaanilise puuvilla kollektsioonis on erinevat värvi ja stiiliga T-särgid, pusad, seljakotid ja tossud. Mela tähendab hindi keeles "koos tegutsemist". MELAWEAR tooted on toodetud ökoloogiliselt loodusega kooskõlas. Säilitades sealjuures ka sotsiaalseid ja läbipaistvaid partnerlussuhteid ning makstes kõigile osapooltele õiglast tasu. MELAWEAR valib oma partnerid kohapeal ning Fairtrade'i ja GOTSi sertifitseerimisasutused kontrollivad neid regulaarselt. Kõigil toodetel on Fairtrade ja GOTS sildid ning vastavad seega tekstiilitööstuse kõrgeimatele standarditele. MELAWEARil on holistiline lähenemisviis jätkusuutlikkusele kogu tootevalikus – alates orgaanilise puuvilla kasvatamisest kuni värvimise, riide tootmise ja pakendamiseni.